Kensington teleskopický držák kamery, světla A1010

Teleskopický stolní stojan Kensington A1010 je profesionální stolní držák optimalizovaný pro mikrofony, webkamery a osvětlovací systémy - dokonalé příslušenství pro zajištění organizace a profesionality při vaší videokonferenci. Stojan s nastavitelnou výškou vyhoví různým požadavkům na nastavení, ne ... více
Objednací kód: 2962000494
Kód výrobce: K87651WW
Výrobce: KENSINGTON
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 744 Kč
Cena s DPH: 900 Kč
Porovnání Oblíbené

Teleskopický stolní stojan Kensington A1010 je profesionální stolní držák optimalizovaný pro mikrofony, webkamery a osvětlovací systémy - dokonalé příslušenství pro zajištění organizace a profesionality při vaší videokonferenci. Stojan s nastavitelnou výškou vyhoví různým požadavkům na nastavení, neklouzavá základna brání klouzání, svorka pro uchycení kabelu, zajišťuje pořádek na pracovišti. A1010 je součástí profesionálního videokonferenčního ekosystému Kensington - výkonné kombinace spolupracujícího plug & play softwaru a příslušenství, která vám umožňuje strávit více času spoluprací a méně času řešením problémů.

Univerzální stolní montážní řešení pro mikrofony, webkamery a osvětlovací systémy (upevňovací závit 3/8” s přiloženými adaptéry 1/4” a 5/8”).
Rozsah nastavení od 11.8” do 19” pro přizpůsobení různým konfiguracím webkamer, mikrofonů a osvětlení.
Zajišťuje organizaci skrytých kabelů, vedených mimo vaše pracovní prostředí, umožňující čisté a upravené uspořádání videokonference.
Široká neklouzající základna zajišťuje stabilitu vašeho stojanu a příslušenství během používání.
Vytvořte si profesionální nastavení video konference na míru podle svého prostředí kombinací s ostatním příslušenstvím, jako je webkamera (W2000) nebo kruhové světlo (L1000).
Splňuje MIL-STD-810H metoda 504.3 Kontaminace kapalinami s desinfekčními látkami bez poškození.* *Bez vizuálního poškození nebo znemožnění používání po provedení testu
Připojte s důvěrou, že za A1010 stojí Kensington s 2 letou zárukou.

-|CZ|SK|EN