Kensington kruhové světlo pro uchycení web kamery

Dvoubarevné kruhové světlo Kensington L1000 s držákem na webkameru je cenově dostupné osvětlovací řešení s rozsáhlými funkcemi pro rychlé zlepšení vašeho vzhledu při videokonferenčních hovorech. Kruhové světlo zaručuje optimální jas pro kancelářská prostředí a možnost montáže vaší webkamery do střed ... více
Objednací kód: 2962000493
Kód výrobce: K87653WW
Výrobce: KENSINGTON
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 092 Kč
Cena s DPH: 1 321 Kč
Porovnání Oblíbené

Dvoubarevné kruhové světlo Kensington L1000 s držákem na webkameru je cenově dostupné osvětlovací řešení s rozsáhlými funkcemi pro rychlé zlepšení vašeho vzhledu při videokonferenčních hovorech. Kruhové světlo zaručuje optimální jas pro kancelářská prostředí a možnost montáže vaší webkamery do středu kruhu pro dosažení dokonalého, rovnoměrného rozložení světla. Dvoubarevné LED se přizpůsobují osvětlení od východu do západu slunce, tlačítkové ovládání umožňuje snadné nastavení jasu a kulový kloub poskytuje flexibilní nastavení polohy. L1000 je součástí profesionálního videokonferenčního ekosystému Kensington - výkonné kombinace spolupracujícího plug & play softwaru a příslušenství, která vám umožňuje strávit více času spoluprací a méně času řešením problémů.

96 LED s úhlem svazku 120° poskytuje maximální rozložení světla, matná čočka rozkládá světlo rovnoměrně a maximální jas 960 lumenů dokonale zvyšuje osvětlení ve většině kancelářských prostředí.
Dvoubarevné LED nabízejí velký rozsah nastavení barevné teploty světla (studené, přirozené nebo teplé) - proto můžete kdykoli zvolit světlo, které vám nejlépe vyhovuje.
Jas svého L1000 nastavte stiskem tlačítka s volbou od 20 % do 100 % s krokem po 10 %.
Není zapotřebí žádná zásuvka - jednoduše se připojte k jakémukoli volnému USB-A portu (5 V/ 2,0 A) na svém počítači, dokovací stanici nebo jiném elektrickém zařízení.
Vybavené držákem webkamery uprostřed světelného kruhu pro zajištění dokonale rovnoměrného rozložení světla - i při změně úhlu vaší webkamery. *Stojan se prodává samostatně
Kulový kloub 1/4” umožňuje otáčení o 360° ve vodorovném směru a 200° ve svislém směru, takže můžete snadno nastavit optimální úhel kamery.
Vytvořte na míru přizpůsobené nastavení profesionální videokonference založené na vašem prostředí kombinací s ostatním příslušenstvím, jako je teleskopický stolní stojan (A1010) nebo profesionální 1080p webkamera s autofokusem (W2050).
Splňuje MIL-STD-810H metoda 504.3 Kontaminace kapalinami s desinfekčními látkami bez poškození.* *Bez vizuálního poškození nebo znemožnění používání po provedení testu
Připojte s důvěrou, že za L1000 stojí Kensington s 2 letou zárukou.

-|CZ|SK|EN