JPL X500 DECT modulární náhlavní souprava, základna s náhl. soupravou na jedno ucho

JPL Telecom je renomovaná britská společnost, globální inovátor v oblasti designu a výroby drátových a bezdrátových profesionálních náhlavních souprav. JPL X500 je prémiové modulární bezdrátové řešení do vytížených kanceláří a call center. JPL X500 je jedinečný modulární spolehlivý DECT systém náhl ... více
Objednací kód: 55460192
Kód výrobce: JPL-Element-X500
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 4 629 Kč
Cena s DPH: 5 601 Kč
Porovnání Oblíbené

JPL Telecom je renomovaná britská společnost, globální inovátor v oblasti designu a výroby drátových a bezdrátových profesionálních náhlavních souprav.
JPL X500 je prémiové modulární bezdrátové řešení do vytížených kanceláří a call center. JPL X500 je jedinečný modulární spolehlivý DECT systém náhlavní soupravy, který byl navržen tak, aby uživateli umožňoval výběr stylů nošení a poskytoval významné úspory nákladů a delší životnost.
JPL X500 lze kupovat po modulech, koupíte si jen to, co potřebujete.

V tomto hlavním modulu získáte to nejdůležitější. DECT X500 základnu, kvalitní širokopásmový reproduktor s mikrofonem potlačujícím okolní hluk X500 Boom a pohodlnou sponu přes hlavu na jedno ucho. Tento modul je určen pro připojení ke stolním telefonům, uživatel se může vzdálit od telefonu a základny do vzdálenosti až 100 m.

X500 Boom sluchátko s mikrofonem lze jednoduše odpojit od spony přes hlavu. Každý operátor tak může mít svou sponu, kterou si na konci směny odpojí a schová si ji. X500 Boom může zůstat položený na základně a nabíjet se. X500 Boom lze nabíjet i mimo základnu přes micro USB konektor. Na X500 Boom se nachází tlačítko pro vyzvednutí hovoru, ovladač hlasitosti hovoru a vypnutí mikrofonu. K jedné základně lze připárovat až 5 X500 Boom sluchátek s mikrofonem.

Uživatel si může vybrat sponu na jedno ucho JPL X500 MON Headband anebo na obě uši JPL X500 BIN Headband podle toho, co mu vyhovuje a podle prostředí. Při připojení JPL X500 BIN Headband se zaktivuje i druhé sluchátko a uživatel nebude rušen okolím.

Pokud potřebujete k DECT bezdrátové náhlavní soupravě připojit nějaké mobilní zařízení podporující Bluetooth, dokupte si a zasuňte do základny JPL X500 BT Cartridge modul. Jednoduše pak připárujete váš mobil, tak jak jste zvyklí u jiných zařízení (rádio v autě ….).

Používáte nějakou komunikační aplikaci na počítači? Připojte do základny X500 USB Cartridge Module a pomocí USB kabelu ji připojte do USB portu počítače. Nainstalujte zdarma aplikace od výrobce na počítač a můžete ovládat hovory například v Skype for Business přímo z náhlavní soupravy.

K dispozici je i celá řada EHS kabelu pro připojení a ovládání stolních telefonu. V návodu níže naleznete správný EHS kabel pro váš typ telefonu.

Základní parametry modelu X500:
Univerzální patentovaná základna se zásuvkou pro moduly
Uživatelský vyměnitelná spona přes hlavu na jednoho ucho umožňující uživatelům komunikovat s kolegy
Mikrofon s potlačením šumu Surround Shield ™
Ochranu proti akustickým nárazům Sound Defender ™
Možnost pohybu až do 100 m od základny.
6 hodin hovoru, v pohotovostním režimu až 140 hodin
Rychlý dobíjecí čas 60 minut
Patentovaný design
K dispozici je celá řada EHS kabelů
Ovládání přímo na náhlavní soupravě.
Náušník široký 50 mm z jemné koženky snižující otlak ucha
Mikrofon lze umístit na levé i pravé ucho

-|CZ|SK|EN