JPL X500 BT Cartridge Module, DECT modulární náhlavní souprava, bluetooth modul

JBL X500 BT Cartridge Module umožňuje DECT X500 bezdrátové náhlavní soupravě připojit mobilní zařízení podporující Bluetooth. Jednoduše Zasuňte BT Cartridge modul do základny X500 a pak připárujete váš mobilní zařízení tak jak jste zvyklí u jiných zařízení (rádio v autě ….). Bluetooth umožňuje DECT ... více
Objednací kód: 55460203
Kód výrobce: X500 BT Cartridge Mo
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 607 Kč
Cena s DPH: 1 944 Kč
Porovnání Oblíbené

JBL X500 BT Cartridge Module umožňuje DECT X500 bezdrátové náhlavní soupravě připojit mobilní zařízení podporující Bluetooth. Jednoduše Zasuňte BT Cartridge modul do základny X500 a pak připárujete váš mobilní zařízení tak jak jste zvyklí u jiných zařízení (rádio v autě ….). Bluetooth umožňuje DECT náhlavní soupravě bezdrátové připojení ke třem Bluetooth zařízením současně (mobilní, stolní telefon s BT, tablet).

JPL Telecom je renomovaná britská společnost, globální inovátor v oblasti designu a výroby drátových a bezdrátových profesionálních náhlavních souprav.
JPL X500 je prémiové modulární bezdrátové řešení do vytížených kanceláří a call center. JPL X500 je jedinečný modulární spolehlivý DECT systém náhlavní soupravy, který byl navržen tak, aby uživateli umožňoval výběr stylů nošení a poskytoval významné úspory nákladů a delší životnost. JPL X500 lze kupovat po modulech, koupíte si jen to, co potřebujete.

V hlavním modulu získáte to nejdůležitější. DECT X500 základnu, kvalitní širokopásmový reproduktor s mikrofonem potlačujícím okolní hluk X500 Boom a pohodlnou sponu přes hlavu na jedno ucho. Tento modul je určen pro připojení ke stolním telefonům, uživatel se může vzdálit od telefonu a základny do vzdálenosti až 100 m.

X500 Boom sluchátko s mikrofonem lze jednoduše odpojit od spony přes hlavu. Každý operátor tak může mít svou sponu, kterou si na konci směny odpojí a schová si ji. X500 Boom může zůstat položený na základně a nabíjet se. X500 Boom lze nabíjet i mimo základnu přes micro USB konektor. Na X500 Boom se nachází tlačítko pro vyzvednutí hovoru, ovladač hlasitosti hovoru a vypnutí mikrofonu. K jedné základně lze připárovat až 5 X500 Boom sluchátek s mikrofonem.

Uživatel si může vybrat sponu na jedno ucho JPL X500 MON Headband anebo na obě uši JPL X500 BIN Headband podle toho, co mu vyhovuje a podle prostředí. Při připojení JPL X500 BIN Headband se zaktivuje i druhé sluchátko a uživatel nebude rušen okolím.

-|CZ|SK|EN