Innotrik I-85 HD Pro konferenční video audio

I-85 je videokonferenční zařízení integrované se čtyřmi super mikrofony a širokoúhlou kamerou HD s podporou HiFi reproduktoru. Podporuje HiFi audio i HD videohovory.. Je snadné jej nasadit a provozovat, což je vhodné pro vaše každodenní obchodní schůzky, vzdálené vzdělávání a školení, pracovní pohov ... více
Objednací kód: 55460702
Kód výrobce: 00006974
Výrobce: INNOTRIK
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 9 439 Kč
Cena s DPH: 11 421 Kč
Porovnání Oblíbené

I-85 je videokonferenční zařízení integrované se čtyřmi super mikrofony a širokoúhlou kamerou HD s podporou HiFi reproduktoru. Podporuje HiFi audio i HD videohovory.. Je snadné jej nasadit a provozovat, což je vhodné pro vaše každodenní obchodní schůzky, vzdálené vzdělávání a školení, pracovní pohovory, telemedicínu a další možnosti použití.

Obsahuje technologii zpracování zvuku AUCTOPUS®, která je zlatým standardem algoritmů. Algoritmus může pomocí mikrofonů vzorkovat a zpracovávat prostorové charakteristiky zvukového pole a v maximální míře dokáže odstranit okolní zvuky pozadí, takže zařízením procházejí pouze požadované zvukové vlny.

Inteligentní 180 ° zpracování zvuku s dosahem 5 metrů bez zjevného snížení hlasitosti a kvality zvuku do 3 metrů. To znamená 48KHz uplink a 48KHz downlink vzorkovací frekvenci zvuku s dokonalým plně duplexním provozem umožňuje obousměrnou komunikaci s čistým hlasem a inteligentní dynamickou redukcí šumu.
Maximální okamžité hodnoty reproduktorů mohou být až 92 dB (0,5 m), což umožňuje jasnější slyšení zvuku.

Kamera HD 1080P poskytuje uživatelům vysoce kvalitní online video zážitek s vysokým rozlišením, synchronizací v reálném čase a čistým a plynulým obrazem videa.

Kromě toho je I-85 kompatibilní s různými běžnými softwary pro videokonference, jako je Zoom, Skype, Microsoft Teams, Google Hangouts a Cisco Webex. Díky flexibilnímu umístění na monitor, zeď nebo polici a připojení typu C můžete zahájit schůzku bez složitého zapojení a konfigurace, stačí připojit.

-|CZ|SK|EN