Innotrik I-65, Sloupová HD video konferenční kamera.

•Kamera 1080P HD s 123-stupňů širokým úhlem záběru a plynulým obrazem videa,; ??- Manuálně nastavitelný objektiv, •Objektiv lze upravit nahoru a dolu se stálou podporou úhlu a výšky natáčení,, •Vlákno kontrolky LED a kapacitní dotykový ovládací panel pro zvýšení, snížení a ztlumení mikrofonu,; ? ... více
Objednací kód: 55460701
Kód výrobce: 00006971
Výrobce: INNOTRIK
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

- Kamera 1080P HD s 123-stupňů širokým úhlem záběru a plynulým obrazem videa,
??- Manuálně nastavitelný objektiv,
- Objektiv lze upravit nahoru a dolu se stálou podporou úhlu a výšky natáčení,
- Vlákno kontrolky LED a kapacitní dotykový ovládací panel pro zvýšení, snížení a ztlumení mikrofonu,
?- Špičkové 360° pokrytí mikrofonu 256ms akustické potlačení ozvěny. Plně duplexní dynamická redukce šumu (DNR). Čistá, nesmíchaná a hladká kvalita zvuku,
- Není potřeba žádný ovladač, stačí připojit a hrát pomocí USB kabelu.

I-65 je digitální konferenční "sloup" s integrovaným HiFi zvukem a širokoúhlou videokamerou. Používá se hlavně pro malé a střední konferenční místnosti, které pojmou až 8 účastníků. Kamera může být použita pro podnikání, schůzky s klienty, pracovní pohovory, školení, vzdělávání, kontakt lékaře s pacientem, tele-medicínu, právní praxi a v neposlední řadě pro rodinu, hry a zábavu.

Jedná se o reproduktorový "sloup" pro přenos zvuku a videokonference připojený pomocí USB sítě. Je kompaktní, lze jej vzít na cesty, snadno přesouvat mezi místnostmi. Je možné jej uložit a připojit k jakémukoliv typu PC nebo notebooku.

Nevyžaduje ovladač a podporuje pouze audio a nebo audio a video konference využívající online platformy jako je Zoom, Skype, Microsoft Teams, Google Hangouts a Cisco Webex. Může být také použito jako externí mikrofon a HiFi reproduktor pro váš osobní počítač s úžasným zvukem.

Je vybaven 1080P HD kamerou a s I-65 poskytuje uživatelům vysoce kvalitní online konference se synchronizovaným videem ve vysokém rozlišení v reálném čase a přenosem zvuku na 3 metry. Všesměrový 360 stupňový mikrofon má silnou schopnost produkovat ničím nerušený přenos zvuku a silným dosahem jeho zachycení.

Při použití dobrého širokopásmového připojení je obraz jasný, plynulý a hlasové hovory jsou reálné. Má silné schopnosti potlačení ozvěny a redukce šumu.

I-65 nevyžaduje žádné ovladače a připojuje se k počítači pomocí USB kabelu.

-|CZ|SK|EN
Snímač
Rozlišení videa 1920 x 1080
Max. snímková frekvence (fps) 30
Typ snímače CMOS
Velikost snímače (") 1/2,8"
Konektivita
USB Ano
Model a provedení
Barva Černá
Hmotnost (g) 465
Rozměry (Š x V x H) 62x62x235