HyperDrive™ USB-C Pro Card Reader (CF, SD,microSD)

Designová čtečka paměťových karet HyperDrive™ USB-C Pro Card Reader patří mezi nejrychlejší čtečky svého na druhu na světě. Snadno si poradí s nejnovějšími CF, SD a microSD paměťovými kartami. Zároveň je stvořená speciálně pro nejnovější MacBooky, které podporují USB Type C port. Snadno tak můžete p ... více
Objednací kód: 958IH26468
Kód výrobce: HY-D209-BLACK
Výrobce: HYPER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: obvykle 8 dnů
Cena bez DPH: 1 282 Kč
Cena s DPH: 1 551 Kč
Porovnání Oblíbené

Designová čtečka paměťových karet HyperDrive™ USB-C Pro Card Reader patří mezi nejrychlejší čtečky svého na druhu na světě. Snadno si poradí s nejnovějšími CF, SD a microSD paměťovými kartami. Zároveň je stvořená speciálně pro nejnovější MacBooky, které podporují USB Type C port. Snadno tak můžete přenášet své fotografie či video. Čtečku stačí jen připojit a ihned můžete začít pracovat bez nutnosti instalace ovladačů.

Díky kompaktním rozměrům zabere čtečka opravdu minimální místo ve vaší brašně, takže ji můžete nosit neustále s sebou. Slot pro microSD/SD kartu se přitom může pochlubit rychlostí přenosu až 300 MB/s UHS-II. Naopak fotografie z vaší Compact Flash karty (CF) můžete do MacBooku přenášet rychlostí až 525 MB/s. Samozřejmostí je i podpora starších CF, SD a microSD karet.

Vlastnosti:
Čtečka paměťový karet – CF, SD a microSD karty
Navrženo pro nové MacBooky s USB Type C portem
Slot pro microSD/SD kartu s rychlostí přenosu až 300 MB/s UHS-II
Slot pro CF karty s rychlostí přenosu až 525 MB/s
Podpora starších paměťových karet
Flexibilní USB-C konektor
Nízká hmotnost a kompaktní rozměry
Délka kabelu: 140 mm
Rozměry: 55 x 60 x 15 mm

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Přesná délka (m) 0
Barva Černá
USB Type-C (M) 1