Hoverboard UGO 8" 15 km/ h, automatická stabilizace náklonu, přepravní taška, repro BT

Rozvíjej své dovednosti, jezdí pro zábavu Hoverboard Ugo je samobalanční elektrická deska určená pro aktivní lidi, kteří rádi rozvíjejí své dovednosti, ale i pro ty, kteří hledají určitý druh zábavy, nebo praktický dopravní prostředek. Hoverboard se ovládá přenášením těžiště, které je sní ... více
Objednací kód: 23100000199
Kód výrobce: UHD-1135
Výrobce: NATEC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: obvykle 6 dnů
Cena bez DPH: 5 776 Kč
Cena s DPH: 6 989 Kč
Porovnání Oblíbené

Rozvíjej své dovednosti, jezdí pro zábavu
Hoverboard Ugo je samobalanční elektrická deska určená pro aktivní lidi, kteří rádi rozvíjejí své dovednosti, ale i pro ty, kteří hledají určitý druh zábavy, nebo praktický dopravní prostředek.

Hoverboard se ovládá přenášením těžiště, které je snímáno dvěma gyroskopy, jeden je určen pro pravou stranu a druhý pro levou, což umožňuje pohyb v tom správném směru. Po krátkém tréninku se deskou dají provádět různé triky.

Osmipalcový kola umožňují snadné překonávání překážek a zvyšují bezpečnost během jízdy. Hoverboard Ugo obsahuje automatickou stabilizaci náklonu (Auto-hover), která usnadňuje nejen jízdu, ale také nasedání a vysedání.

V rytmu hudby
Deska obsahuje vestavěné reproduktory bluetooth, díky čemuž si můžete pouštět hudbu ze svého smartphonu a provádět triky v rytmu své oblíbené hudby.

Výkonné motory
Hoverboard Ugo pohánějí dva výkonné 350 wattové motory s maximální rychlostí 15 km/h a max. převýšením dráhy 25°.

Automatická stabilizace náklonu
Hoverboard Ugo obsahuje automatickou stabilizaci náklonu (funkce Auto-hover), která nejen usnadňuje jízdu a zvyšuje bezpečnost, ale je také velmi užitečná při nasedání a vysedání, díky čemuž si ji zamilují i méně zruční uživatelé.

Odolnost
Deska je vyrobena z kvalitních plastů, takže bez obav snese zatížení do 120kg. Deska je také vybavena vysoce-kvalitními bateriemi LG s max. dosahem 25km a základní deskou TaoTao, které jsou zárukou bezproblémového provozu. Tento model také obsahuje odolnost proti prachu a vodě potvrzenou certifikátem IP54.

Sada obsahuje dálkové ovládání, které umožňuje pohodlné vypnutí a zapnutí desky. K tomu v balení naleznete praktickou přepravní tašku šitou na míru a výkonnou nabíječku.

Vlastnosti:
- max. rychlost 15 km/h
- vestavěné reproduktory Bluetooth
- kvalitní baterie LG (Li-ion ICR18650 36V 44000A)
- dosah na jednom nabití max. 25km (závisí od hmotnosti uživatele a rychlosti)
- automatická stabilizace náklonu (funkce Auto-hover)
- dálkový ovládač pro zapnutí/vypnutí zařízení
- přepravní taška
- odolnost proti vodě a prachu (IP54)
- 8" kola
- základní deska TaoTao
- výkon motorů 2x 350W (700W)
- minimální hmotnost uživatele 25kg
- max. uhel převýšení dráhy 25°
- max. zatížení 120 kg

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Sport a zdraví kompatibilní Ano