Herní sluchátka s mikrofonem Thrustmaster Y300P pro PS4 a PS3

PS3/ PS4; První vyspělá stereo náhlavní souprava příští generace: stereo USB náhlavní souprava vyznačující se zvýšeným výkonem, speciálně konstruována pro použití s vaší PlayStation®4. Audio určené pro PlayStation®4 a PlayStation®3, elektronika je navržena pro optimalizaci vašeho zvuku na vašem ... více
Objednací kód: 958TM500
Kód výrobce: 4160596
Výrobce: THRUSTMASTER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

PS3/PS4

První vyspělá stereo náhlavní souprava příští generace: stereo USB náhlavní souprava vyznačující se zvýšeným výkonem, speciálně konstruována pro použití s vaší PlayStation®4.

Audio určené pro PlayStation®4 a PlayStation®3, elektronika je navržena pro optimalizaci vašeho zvuku na vašem systému. Produkuje Křišťálově čistý zvuk zprostředkovaný špičkovými 50 mm měniči. Realistické zvukové zážitky díky vyrovnané frekvenční charakteristice, optimalizované pro vaše herní sezení. Nejlepší odborné znalosti výrobce z oblasti audia přenesou váš herní výkon do vyšší úrovně (od společnosti Hercules a jejich 20 ti letými zkušenostmi).

Mikrofon omezující hluk z okolí, navržen pro přenášení pouze vašeho hlasu, tak aby bylo dosaženo co nejefektivnější komunikace s vaším týmem. Odnímatelný a nastavitelný mikrofon lze přizpůsobit. Funkce rozpoznání hlasu konzole PS4 může být použita prostřednictvím mikrofonu Y-300P!

Specifická konstrukce licencovaná společností Sony, vytvořená týmy Thrustmaster, tak aby poskytovala mimořádné pohodlí: velké, ultra měkké náušníky a hlavový most s vycpávkou ze silné, měkké pěny poskytuje extrémní pohodlí během dlouhých herních sezení a spolehlivou, účinou pasivní hlukovou izolaci. Díky unikátní konstrukci náhlavní soupravy kombinované se zabudovaným elektronickým zesilovačem nízkých tónů dochází k dvojitému zesílení basů. Kabel o délce 5,2 m lze přizpůsobit jakékoliv herní konfiguraci, pro oficiálně licencované výrobky byly zvoleny špičkové materiály.

Připojení USB Digital Audio Direct Plug pro PS4™. Funkce Plug-and-play na PlayStation®4 díky propojení USB Digital Audio Direct Plug pro PS4™ jsou sluchátka automaticky rozpoznána v menu zvukového nastavení konzole. Plně kompatibilní s PlayStation®3 prostřednictvím USB + RCA Splitter. Odpojitelný kabel zajišťuje plnou kompatibilitu s vašimi dalšími přenosnými zařízeními.

Obsah balení: sluchátka s mikrofonem

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sluchátek Hlavový most
Účel Herní
Mikrofon Ano
Drátová sluchátka Ano
Typ drátového připojení USB
Barva Černá
Herní provedení Ano