Herní sluchátka s mikrofonem Thrustmaster Y-300CPX pro PS4, PS3, Xbox, PC, Mac, Nintendo a PS Vita

PC/ XBOX1/ PS4; Nejnovější univerzální USB zvuková audio souprava: náhlavní souprava nové generace se zdůrazněním basů. Lepší zvuková věrnost než u konkurence, dokonalé podání basů zajišťuje optimální vykreslení výbuchů ve hře. Vyvážené středy zajišťují konstantní reprodukci hlasů ostatních hráčů ... více
Objednací kód: 958TM501
Kód výrobce: 4060077
Výrobce: THRUSTMASTER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

PC/XBOX1/PS4

Nejnovější univerzální USB zvuková audio souprava: náhlavní souprava nové generace se zdůrazněním basů.

Lepší zvuková věrnost než u konkurence, dokonalé podání basů zajišťuje optimální vykreslení výbuchů ve hře. Vyvážené středy zajišťují konstantní reprodukci hlasů ostatních hráčů, nepřebuzené výšky zajišťují v hrách křišťálově čistý zvuk přilétajících střel.

Jednosměrný mikrofon navržený na zaměření pouze vašeho hlasu pro maximálně efektivní komunikaci se členy vašeho týmu. Mikrofon je oddělitelný a nastavitelný, přizpůsobitelný jakékoliv velikosti a tvaru hlavy hráče. Opravdové 50 mm měniče poskytují křišťálově čistý zvuk - slyšíte všechno, reagujete rychle! Zvukový zážitek je reálnější než ve skutečnosti, díky stabilní frekvenční charakteristice optimalizované pro hry s perfektní rovnováhou mezi basy, středy a výškami. Excluzivní dvojitý basový elektro akustický zvukový zesilovač poskytuje hlubokou basovou odezvu. Nejlepší odborné znalosti výrobce přenesou váš herní výkon do další úrovně (poháněn systémem Hercules a jeho 20 ti letými znalostmi).

Multifunkční kabelový ovladač umožňuje nezávislé nastavení úrovně hlasitosti zvuků hry a hlasů - obě hlasitosti jak mikrofonu, tak i hlasů lze nezávisle nastavit pro každou hru a každého hráče. Hlasový zpětnovazební systém (pro vypnutí nebo zapnutí zpětné vazby na vašich sluchátkách) je umístěn přímo na ovladači.

Unikátní konstrukce ve tvaru Y, poskytuje výjimečné pohodlí - velké a ultra měkké náušníky a pasivní odhlučnění. Unikátní design sluchátek působí jako opravdový basový zesilovač. Funkce zpětné vazby hlasu odstraní nebo povolí zpětnou vazbu z hladu uživatele na sluchátka. 4 metrový kabel se přizpůsobí jakékoliv herní konfiguraci.

Optimalizovaná náhlavní souprava plně kompatibilní s PlayStation®4, PlayStation®3, Xbox One™, PC, Xbox 360® a Mac®. Také je kompatibilní s Nintendo Wii U™ / Nintendo 3DS™ / PlayStation®Vita / tablety / smartphones (včetně hlasových funkcí!).

Obsah balení: sluchátka s mikrofonem

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sluchátek Hlavový most
Účel Herní
Mikrofon Ano
Drátová sluchátka Ano
Typ drátového připojení 1x Jack 3,5mm
Barva Bílá
Herní provedení Ano