Herní křeslo Genesis NITRO 890 G2, černé

Seznamte se s Genesis Nitro 890 G2 - vylepšenou verzí oblíbené herní židle Nitro 890, která vám zajistí vysoký komfort a správné držení těla i během dlouhých hodin sezení. Nastavitelné prvky, kvalitní materiály a ještě větší odolnost díky zcela nové kovové základně. To je Genesis Nitro 890 G2. PE ... více
Objednací kód: 231000003807
Kód výrobce: NFG-2050
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (5 ks)
Cena bez DPH: 6 717 Kč
Cena s DPH: 8 128 Kč
Porovnání Oblíbené

Seznamte se s Genesis Nitro 890 G2 - vylepšenou verzí oblíbené herní židle Nitro 890, která vám zajistí vysoký komfort a správné držení těla i během dlouhých hodin sezení. Nastavitelné prvky, kvalitní materiály a ještě větší odolnost díky zcela nové kovové základně. To je Genesis Nitro 890 G2.

PEČUJTE O SVÉ ZDRAVÍ

Genesis Nitro 890 G2 je židle, která vám umožní udržet správnou a především pohodlnou polohu během hraní. Opěradlo je obohaceno o vestavěné bederní nastavení, které si můžete přizpůsobit své tělesné konstituci. Židle je také vybavena měkkým polštářem, který přináší úlevu i při dlouhém sezení. Opěradlo i sedák jsou navíc široké, takže se židle Genesis Nitro 890 G2 osvědčí i hráčům vysokým 170 až 200 cm.

VYLEPŠENÁ NOVÁ ZÁKLADNA

Víme, jak důležitá je odolnost. Proto jsme model Genesis Nitro 890 G2 vybavili zcela novou pětiramennou, celokovovou základnou. Ta je mnohem odolnější než její nylonové protějšky a zajišťuje bezproblémové používání židle po dlouhá léta. Díky ní se také můžete spolehnout na větší stabilitu židle bez ohledu na její velikost. S jejím přemisťováním vám pomohou také 60milimetrová kolečka s potahem CareGlide™. Zajišťují hladký pohyb po jakémkoli povrchu, a to vše bez rizika jeho poškrábání.

PŘIZPŮSOBTE SI JI

Třícestně nastavitelné područky umožňují pohodlné nastavení, výškové nastavení vám pomůže židli správně přizpůsobit vaší výšce. Po náročném hraní si budete moci odpočinout díky funkci houpání - multiblok. Dopřejte si chvilku odpočinku a před dalším bojem zafixujte opěradlo v požadované poloze a užijte si neochvějnou stabilitu.

MĚKCE, JAKO NIKDY

Křeslo je vyrobeno z oděru-vzdorné tkaniny a vysoce kvalitní eko-kůže, což zajišťuje vynikající odolnost a dostatečné odvětrávání za všech podmínek. Použití elegantních vysoce kvalitních materiálů zaručuje, že židle bude i po letech ve skvělé kondici, podobně jako vy.

SPECIFIKACE:

Barva: Černá
Materiál čalounění opěradla: Látka, Eko-kůže
Materiál čalounění sedadla: Látka, Eko-kůže
Materiál podstavce: Kov
Materiál koleček: Nylon s povrchovou úpravou CareGlide
Velikost koleček: 60 mm
Konstrukce: Kov
Doporučená výška: 170 - 200 cm
Přijatelná hmotnost: 150 kg
Opěrka hlavy: Polštář
Nastavení loketní opěrky: 3D
Výška loketních opěrek: 28 - 36 cm
Nastavení výšky sedadla: 47 - 53 cm
Nastavení bederní opěrky: Ano
Úhel sklonu opěradla: 160 °
Funkce houpání: Ano, s aretací
Mechanismus židle: Multiblok, Frog
Plynový píst: Třída 4
Hloubka sedáku: 52 cm
Šířka sedáku: 56,5 cm
Vnitřní šířka sedáku: 35,5 cm
Šířka opěradla: 56,5 cm
Vnitřní šířka opěradla: 32 cm
Výška opěradla: 84,5 cm
Výška židle: 127 - 134 cm
Hmotnost: 23 kg
Dodávané příslušenství: Sada montážních prvků, Polštářek opěrky hlavy

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní provedení Ano