HUAWEI WiFi Q2 Pro (3 Pack Hybrid)

HUAWEI WiFi Q2 Pro se každý den učí a přizpůsobuje měnící se prostředí Wi-Fi a automaticky optimalizuje kanál Wi-Fi v reálném čase. Zabraňuje tak rušení, dokáže si zapamatovat tvé zvyky při prohlížení webu, porozumí ti a podpoří tvou efektivitu v každodenních úkolech. Signál může někdy při průcho ... více
Objednací kód: 95HWNT8
Kód výrobce: 53037102
Výrobce: HUAWEI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 4 958 Kč
Cena s DPH: 5 999 Kč
Porovnání Oblíbené

HUAWEI WiFi Q2 Pro se každý den učí a přizpůsobuje měnící se prostředí Wi-Fi a automaticky optimalizuje kanál Wi-Fi v reálném čase. Zabraňuje tak rušení, dokáže si zapamatovat tvé zvyky při prohlížení webu, porozumí ti a podpoří tvou efektivitu v každodenních úkolech.

Signál může někdy při průchodu stěnami a podlahami zeslábnout a připojení zpomalí, pro lepší zážitek při používání Wi-Fi budeš potřebovat více, než jen několik individuálních routerů pro pokrytí celého prostoru.

Čip Gigabit Power Cat a technologie PLC Turbo zvyšují výkon sítě u HUAWEI WiFi Q2 Pro a umožňují efektivní 200 Mpbs širokopásmové připojení. HUAWEI WiFi Q2 Pro podporuje 1 základnu s až 15 satelity, díky čemuž si můžeš užít vysokorychlostní Wi-Fi kdekoliv.

HUAWEI WiFi Q2 Pro podporuje řízení pásem a inovativní technologii plynulého roamingu, dokáže automaticky přepínat mezi lepším pásmem Wi-Fi a hotspoty pomocí jediného připojení.

Specifikace

  • ROZHRANÍ: 1xGE WAN, 2xGE LAN
  • ZABEZPEČENÍ: Algoritmy proti hrubé síle, WPA-PSK / WPA2-PSK Wi-Fi šifrování, firewall, DMZ, PAP / CHAP, DMZ / DoS ochrana proti útoku
  • SVĚTLO: 1 indikáto světla
  • BARVA: White
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Wi-Fi 2,4 GHz Ano
Wi-Fi 5 GHz Ano
Použití (venkovní/vnitřní) Vnitřní
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Rychlost Wi-Fi max. 1,2 Gbit/s
Podpora Wifi Mesh Ano
Antény Všesměrové