HPE X1E0 400G QSFP-DD SR8-MM850 100m OM4 MPO16/ APC

400G QSFP-DD SR8 MM850 100 meter OM4 MPO16/ APC transceiver for use in select HPE products. ... více
Objednací kód: HPNR9J29A
Kód výrobce: R9J29A
Výrobce: HP Enterprise
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 266 716 Kč
Cena s DPH: 322 726 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

400G QSFP-DD SR8 MM850 100 meter OM4 MPO16/APC transceiver for use in select HPE products.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Obsahuje switch Ne
Optika Ano
Konektivita
Konektor HDMI Ne
HDMI (počet) 0 ks
Konektor DisplayPort Ne
DP (počet) 0 ks