Grandstream GRP2650 SIP telefon, 5" bar.displej, 6 SIP účty, 14 pr. tl., 2x1Gb, WiFi, BT, USB

Grandstream GRP2650 je profesionální 14 linkový model telefonu navržený pro zero-touch provisioning k hromadnému nasazení a snadnou správu. Vyznačuje se elegantním designem a sadou funkcí nové generace, včetně 5cestné audio konference pro maximalizaci produktivity, integrovaného PoE a Wi-Fi, s audie ... více
Objednací kód: 55460281
Kód výrobce: GRP2650
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 4 614 Kč
Cena s DPH: 5 583 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Grandstream GRP2650 je profesionální 14 linkový model telefonu navržený pro zero-touch provisioning k hromadnému nasazení a snadnou správu. Vyznačuje se elegantním designem a sadou funkcí nové generace, včetně 5cestné audio konference pro maximalizaci produktivity, integrovaného PoE a Wi-Fi, s audiem v HD na reproduktoru i sluchátku, aby uživatelé mohli komunikovat v nejvyšší kvalitě. Telefon podporuje Bluetooth a USB náhlavní soupravy a EHS pro náhlavní soupravy Plantronics.
Řada GRP obsahuje funkce zabezpečení na Enterprise úrovni včetně secure boot, duálního image firmwaru a šifrovaného uložiště dat. Pro zřizování a centralizovanou správu je GRP2650 podporován systémem Grandstream Device Management System (GDMS), který poskytuje centralizované rozhraní pro konfiguraci, provisioning, správu a monitorování nasazení koncových bodů Grandstream.
GRP2650 je s 48 virtuálními víceúčelovými tlačítky (VPK), snadno použitelnou 5 palcovou obrazovkou a podporou náhlavních souprav Bluetooth, EHS (Plantronics) a USB je GRP2650 perfektní volbou pro zaneprázdněné profesionály a recepční, kteří potřebují vyřídit velkých objemů hovorů s pokročilými funkcemi.

Hlavní parametry:
14 linek, 6 SIP účtů
Podporováno GDMS, které poskytuje centralizované rozhraní pro konfiguraci, provisioning, správu a monitorování zařízení Grandstream
Konektor pro náhlavní soupravu RJ9 umožňující EHS s náhlavními soupravami Plantronics a podporou USB náhlavní soupravy
Plně duplexní hlasitý reproduktor s HD zvukem pro maximální kvalitu a čistotu zvuku
Je vybaven noise shield technologii pro minimalizaci hluku na pozadí
Má dva gigabitové porty s integrovaným PoE
Podporuje 5-cestnou audio konferenci
Ochrana na úrovni Enterprise včetně secure boot, duálního image firmwaru a šifrovaného uložiště dat
Vyměnitelná čelní deska umožňuje snadné přizpůsobení loga ¨
Integrovaná Bluetooth a dvoupásmová Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz a 5 GHz)

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Obsahuje switch Ano
Počet LAN portů 2
POE Ano
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 Gbps