Genesis herní reproduktory HELIUM 100/ RGB/ Stereo/ 10W/ Černá-stříbrná

Genesis Helium 100 BT jsou reproduktory navržené s ohledem na potřeby hráče. Díky kompaktní velikosti nezabírají mnoho místa na stole a díky nejnovějším technologiím dosahují krásný, pohlcující zvuk prostor osvětlený miliony barev. S Helium 100BT se budete hrou naprosto pohlceni. KABELOVÉ A BEZDR ... více
Objednací kód: 231000003690
Kód výrobce: NCS-1635
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 840 Kč
Cena s DPH: 1 016 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Genesis Helium 100 BT jsou reproduktory navržené s ohledem na potřeby hráče. Díky kompaktní velikosti nezabírají mnoho místa na stole a díky nejnovějším technologiím dosahují krásný, pohlcující zvuk prostor osvětlený miliony barev. S Helium 100BT se budete hrou naprosto pohlceni.

KABELOVÉ A BEZDRÁTOVÉ

Díky rozsáhlým možnostem připojení můžete Helium 100BT spárovat až se dvěma zařízeními přes Bluetooth a jeden přes vstup 3,5 mm jack. Pokud není vaše PC nebo notebook spuštěn, můžete snadno nadále využívat Helium 100BT reproduktory pro zvukové streamy a e-sportovní soutěže vycházející z vašeho telefonu, tabletu nebo jiného zařízení podporujícího Bluetooth.

ÚŽASNÉ BASSY

Helium 100 BT reproduktory jsou vybaveny speciální funkcí Bass reflex a generují tek větší počet nízkých tónů a současně snižují jejich zkreslení při vyšší hlasitosti. Reproduktory se divoce hrají a poslouchají
hudbu nebo sledování filmů do úplně jiné dimenze.

VYSOKÁ KVALITA ZVUKU

Reproduktory Helium 100BT podporují 2.0 stereo s výkonem 10W. Reprodukce basů a výšek je ve vysoké kvalitě díky dobrému vyvážení nízkých a středních frekvencí. reprodukce zvuku je bez zkreslení i při vysoké hlasitosti.

RGB PODSVÍCENÍ

Helium 100 BT má pokročilý systém podsvícení RGB, který přináší vylepšené herní zážitky. Barvu můžete snadno změnit, aktivovat a deaktivovat efekty tlačítkem na předním panelu. Vytvoříte si tak jedinečnou stylovou a herní atmosféru přímo u vás doma.

JEDINEČNÝ DESIGN

To, co tyto reproduktory odlišuje, je jedinečný design v kombinaci s okouzlujícím efektem RGB podsvícení. Díky kombinaci černého matného krytu se stříbrným kartáčovaným předním panelem budou reproduktory vypadat skvěle na každém herním stole.

SNADNÉ POUŽITÍ

Soupravu lze pohodlně ovládat z předního panelu přes funkce jako: pozastavení, přehrávání nebo ovládání hlasitosti. Vciťte se do víru divoké bitvy a zůstaňte o krok napřed před vašimi protivníky.

VLASTNOSTI:

- Moderní design
- Vysoká kvalita zvuku
- Basový reflex
- Ovládací panel hlasitosti
- Další výstup na sluchátka
- Lze připojit přes Bluetooth 5.0

SPECIFIKACE:

Audio systém: 2.0
Komunikace: Bezdrátová i Kabelová
Bluetooth verze: 5.0
Dosah: 10 m
RMS výkon: 10W
Frekvenční odezva: 120 - 20000 Hz
Ovládání hlasitosti: Na předním panelu
Podsvícení: Ano
Barva podsvícení: RGB
Materiál: ABS + kov
Zdroj napájení: USB-A
Konektory: Mini Jack x1, USB 2.0 typu A
Barva: Černo-stříbrná
Délka: 105 mm
Šířka: 85 mm
Výška: 200 mm
Hmotnost: 1 145 g

Stránky výrobce: https://genesis-zone.com/product/helium-100bt-rgb

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Model Genesis herní reproduktory HELIUM 100/RGB
Barva Černá-stříbrná
Výkon
Prostorový zvuk (repro) 2.0 (stereo)
Celkový výkon [W] 10
Konektivita
Bezdrátové repro Ano
Typ bezdrátového připojení Bluetooth
Typ drátového připojení Jack 3,5mm + USB
Napájecí konektor USB