Genesis herní mechanická klávesnice THOR 303/ RGB/ Outemu Red/ Drátová USB/ CZ-SK layout/ Černá

Genesis THOR 303 je mechanická herní klávesnice s výměnnými spínači Outemu Red s extrémně rychlou odezvou a životností až 50 milionů kliknutí. Odolné hliníkové šasi v kombinaci s plnohodnotným RGB podsvícením včetně PRISMO efektu zaručí odolnost konstrukce a efektní vzhled během každé herní relace. ... více
Objednací kód: 231000003799
Kód výrobce: NKG-1876
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 1 288 Kč
Cena s DPH: 1 558 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Genesis THOR 303 je mechanická herní klávesnice s výměnnými spínači Outemu Red s extrémně rychlou odezvou a životností až 50 milionů kliknutí. Odolné hliníkové šasi v kombinaci s plnohodnotným RGB podsvícením včetně PRISMO efektu zaručí odolnost konstrukce a efektní vzhled během každé herní relace.

VYMĚNITELNÉ SPÍNAČE

Technologie Hot Swap umožňuje okamžitou výměnu spínačů bez nutnosti pájení a technických znalostí. Výměnu spínače zvládne každý uživatel, stačí spínač vytáhnout přiloženou kovovou sponou a vložit nový. Díky tomu můžete plně přizpůsobit parametry klávesnice svým preferencím a prodloužit životnost své milované klávesnice o několik dalších let. Uchopte spínač, vyjměte jej a vyměňte za takový, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám!

NEUVĚŘITELNÉ PARAMETRY

Extrémně přesné mechanické spínače Outemu Red se vyznačují rychlou dobou odezvy, neuvěřitelně nízkým bodem aktivace kliknutí 1,8 mm a nízkou aktivační silou pouhých 45+/-10 g. S Thor 303 budete vždy o krok napřed před svým soupeřem!

PŮSOBIVÝ DESIGN

Kombinace masivního hliníkového krytu v bílé barvě s efektním osvětlením RGB PRISMO EFFECT zajistí, že váš stojan bude vypadat naprosto fenomenálně. Vyberte si oblíbený režim podsvícení z 25 možností a vytvořte atmosféru hodnou skutečného vítěze!

FUNKCE ZAMĚŘENÉ NA HRÁČE

Klávesnice je vybavena funkcí N-Key Rollover, tj. plným Anti-Ghostingem. Díky tomu bez ohledu na počet stisknutých kláves zařízení přesně přečte každé stisknuté tlačítko a okamžitě odešle signál z klávesnice do počítače. Thor 303 je také vybavena funkcí uzamčení kláves Windows, aby nedošlo k náhodnému minimalizování hry.

NEUVĚŘITELNÁ ODOLNOST

Tlačítka Thor 303 mají životnost až 50 milionů kliknutí. Mechanismus kláves v kombinaci s technologií potisku "Double Shot" a pevným hliníkovým krytem zajišťuje, že klávesnice zůstane neporušená po mnoho let. Navíc díky protiskluzovým gumovým nožičkám zůstane klávesnice vždy stabilně na svém místě a nebude se na povrchu desky stolu pohybovat!

POKROČILÝ SOFTWARE

Thor 303 je dodávána se speciálním softwarem, který umožňuje plně přizpůsobit nastavení zařízení. Můžete si vybrat oblíbený režim osvětlení RGB, sestavit smrtící kombinaci a nastavit různá makra a profily. Díky vestavěné paměti si zařízení zapamatuje všechna vaše nastavení, což znamená, že ani po připojení klávesnice k jinému počítači ji nemusíte znovu personalizovat.

FUNKČNÍ KLÁVESY

Thor 303 je vybavena funkčními klávesami umístěnými na tlačítkách F1 až F12. Správa aplikací je tak velmi jednoduchá a intuitivní. Jedním tahem můžete měnit skladby a jejich hlasitost, stejně jako spouštět aplikace, jako je webový prohlížeč nebo kalkulačka.

VLASTNOSTI:

- Mechanické přepínače Outemu Red vyměnitelné za provozu
- Podsvícení RGB s efektem Prismo
- celohliníkové tělo
- 25 režimů podsvícení
- herní software se záznamem maker
- krytky kláves s technologií dvojitého vstřikování
- vestavěná paměť
- N-Key rollover
- multimediální funkční klávesy
- protiskluzové gumové nožičky

SPECIFIKACE:

Specializace: Pro hráče
Layout: CZ/SK
Klíčový mechanismus: Mechanický
Typ spínače: Outemu Red
Typ klávesnice: Plná velikost
Podsvícení: Ano
Barva podsvícení: RGB
Počet režimů podsvícení: 25
Komunikace: Kabelová
Délka kabelu: 180 cm
Počet tlačítek: 104
Multimediální klávesy: Ano
Počet multimediálních kláves: 11
Vzorkovací frekvence: 1 000 Hz
Bod aktivace: 1,8 mm
Aktivační síla: 55 g
Životnost kláves: 50 mil.
Doba odezvy: 8 ms
Podporované operační systémy:
Android
Linux
Windows 10
Windows 7
Windows 8
Windows Vista
Windows XP
Profil: Vysoký
Materiál: Hliník, Plast
Technologie potisku kloboučků kláves: Dvojité vstřikování
Vestavěná paměť: Ano
Konektory: USB 2.0 typu A
Barva: Černá
Dodávané příslušenství: 2 náhradní mechanické spínače, Klip
Délka: 442 mm
Šířka: 136 mm
Výška: 36 mm
Hmotnost: 1152 g

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Značka a model Genesis herní mechanická klávesnice THOR 303/RGB/Outemu Red
Layout klávesnice CZ-SK layout
Barva klávesnice Černá
Konektivita
Rozhraní klávesnice Drátová USB