Fanvil i55A SIP Android vnitřní dotyk. stanice 7" displ., 5 konfig. tl., 2SIP, WiFi, BT, 3rd app

Vnitřní stanice Fanvil i55A má 7 palcovou barevnou dotykovou obrazovku s intuitivním uživatelským rozhraním. Díky výkonným funkcím, jako je vzdálené otevírání dveří a real-time monitorování bezpečnostních zařízení, je ideální i55A jako asistent pro správu objektů, rodinných domů a kancelářských budo ... více
Objednací kód: 55460309
Kód výrobce: i55A
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 4 006 Kč
Cena s DPH: 4 847 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Vnitřní stanice Fanvil i55A má 7 palcovou barevnou dotykovou obrazovku s intuitivním uživatelským rozhraním. Díky výkonným funkcím, jako je vzdálené otevírání dveří a real-time monitorování bezpečnostních zařízení, je ideální i55A jako asistent pro správu objektů, rodinných domů a kancelářských budov.
Zařízení i55A je vybaveno systémem Android 9.0 a lze jej snadno integrovat s aplikacemi třetích stran, čímž splňuje požadavky pro přizpůsobení různých aplikací a dalšího vývoje.
Stanice poskytuje křišťálově čistý zvuk a uživatelům vysoce kvalitní obousměrnou hands-free komunikaci. Díky videohovorům v rozlišení HD na celé obrazovce mohou uživatelé snadno identifikovat návštěvníky.
Díky monitorování v reálném čase lze kontrolovat obraz z kamer na dvorku, skladu a parkovišť. Uživatelé mohou okamžitě zasáhnout, jakmile se objeví jakékoli podezření.
I55A je vybaven vestavěným Bluetooth 5.0, který lze použít k přenosu dat, jako je hudba, obrázky a videa. Podporuje bezdrátové připojení díky vestavěné 2,4G/5G WiFi, což přináší menší počet kabelů a snížení nákladů.i55A se vyznačuje bohatými vstupními a výstupními rozhraními, která lze snadno propojit s jinými bezpečnostními zařízeními a přizpůsobit je různým řešením.

Hlavní parametry:
(1024x600) kapacitní barevný dotykový displej
Operační systém Android 9.0
Hliníkový design panelu a pět fyzických tlačítek, spolehlivý a odolný
Real-time video z dveřních telefonů s video kodekem H.264 a vysokým rozlišením 1080P
HD kvalita hlasu s vestavěným 1,5W dvěma reproduktory a akustickým potlačením ozvěny
Vestavěné Bluetooth 5.0 a WiFi 2,4 GHz/5G
Podpora RS-485, 8 rozhraní alarmových vstupů a 2 vestavěná relé
Podpora PoE, podpora instalace na stěnu

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 100 Mbps
Model a provedení
Počet LAN portů 1
POE Ano