Fanvil i10 SIP mini interkom, 2SIP, 1x konf.tl, PoE, IP54

SIP mini interkom i10 je malý a elegantní zvenčí a uvnitř je výkoný a spolehlivý. Podporuje HD audio s vestavěným 1W reproduktorem, Opus kodek a Acoustic Echo Canceller (AEC) Díky integraci s řízením přístupu, audio interkomem a broadcasting funkcemi nabízejí interkomy řady Fanvil i10 vysoce kvalit ... více
Objednací kód: 55460312
Kód výrobce: i10
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta:
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 285 Kč
Cena s DPH: 1 555 Kč
Porovnání Oblíbené

SIP mini interkom i10 je malý a elegantní zvenčí a uvnitř je výkoný a spolehlivý. Podporuje HD audio s vestavěným 1W reproduktorem, Opus kodek a Acoustic Echo Canceller (AEC)
Díky integraci s řízením přístupu, audio interkomem a broadcasting funkcemi nabízejí interkomy řady Fanvil i10 vysoce kvalitní komunikační řešení pro uživatele, pomáhají k zvýšení bezpečnosti a vzdaléné kontroly v objektech.
Fanvil i10 lze propojit se systémem řízení přístupu v kanceláři přes výstupní rozhraní, který umožňuje otevřít dveře na dálku pomocí VoIP telefonů, mobilních telefonů nebo pomocí odemykacího tlačítka i10D poté, co návštěvník zavolá jedním stisknutím tlačítka.
Díky standardu IP54 a širokému teplotnímu rozsahu od -20 do 50 stupňů Celsia lze řadu Fanvil i10 použít v různých druzích vnitřního prostředí.

Hlavní funkce:
- 2 SIP linky
- 1 DSS tlačítko
- Vodotěsny a prachotěsny IP54
- Podpora PoE
- 1 zkratovací vstupní rozhraní
- 1 relé: Kontakty NC/NO, Max DC30V/1A, AC125V/0,5A
- Funkce pro zajištění zabezpečení, interkomu a broadcasting.

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 100 Mbps
Model a provedení
Počet LAN portů 1
POE Ano