Fanvil X7A Android SIP telefon 7"bar.dotyk.displ., android 9, 20 SIP účt, 112 DSS tl.,WiFi,BT,USB

Jako špičkový podnikový IP telefon s Android 9.0 poskytuje Fanvil X7A uživatelům inteligentnější a plynulejší dotykové ovládání. 112 DSS tlačítek na 7“ barevné dotykové obrazovce, vestavěná WiFi a Bluetooth činí každodenní komunikaci chytřejší a jednodušší. V kombinaci s volitelnou USB kamerou Fanvi ... více
Objednací kód: 55460260
Kód výrobce: X7A
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 5 485 Kč
Cena s DPH: 6 637 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Jako špičkový podnikový IP telefon s Android 9.0 poskytuje Fanvil X7A uživatelům inteligentnější a plynulejší dotykové ovládání. 112 DSS tlačítek na 7“ barevné dotykové obrazovce, vestavěná WiFi a Bluetooth činí každodenní komunikaci chytřejší a jednodušší. V kombinaci s volitelnou USB kamerou Fanvil CM60 může Fanvil X7A poskytnout skvělý zvuk a video pro videokonferenční hovor.

OS Android 9.0 ve Fanvil X7A podporuje větší kompatibilitu a výkonnější funkce. Pohyblivé ikony na displeji poskytují přímý přístup k často používaným funkcím a inteligentní dotykovou plnohodnotnou klávesnici se zajímavými Emoji.

Fanvil X7A je kompatibilní s volitelnou kamerou Fanvil CM60, podporuje 3-cestné videokonference s HD obrazem na celé obrazovce i v tmavém prostředí. Fanvil CM60 s klipem a USB kabelem lze flexibilně nainstalovat na telefon, PC nebo stůl (*Fanvil CM60 bude brzy k dispozici.)

Bez rozšiřujícího modulu má telefon 112 programovatelných DSS virtuálních tlačítek, které lze nakonfigurovat jako rychlé volby, přesměrování hovorů, BLF, broadcasting.
Fanvil X7A, vybavený reproduktory Harman, Wideband Codec G.722 a Audio Codec Opus, přináší uživatelům ten nejprémiovější zvuk.
Získáte lepší spolupráci s vestavěnou WiFi a Bluetooth. Už žádné neuspořádané kabely na stole díky WiFi připojení a s Bluetooth headsetem umožníte multitasking.

Hlavní funkce:
- Android 9.0
- 20 SIP linek
- 7" barevná dotyková obrazovka se 112 one-touch DSS tlačítky
- Externí USB kamera Fanvil (volitelná)
- Videohovor 720P HD, video kodek H.264
- HD audio s reproduktorem Harman, Wideband kodekem G.722 a audio kodekem Opus
- Vestavěná 2,4G/5G WiFi a Bluetooth
- Podpora EHS náhlavní soupravy
- Lokální telefonní seznam až 2000 záznamů
- Podpora PoE i externího napájení

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Obsahuje switch Ano
Počet LAN portů 2
POE Ano
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 Gbps