Fanvil X4G SIP telefon, 2,8"bar.disp.+ 2,4" disp., 4SIP, 30DSS tl., dual Gbit

Fanvil X4G je funkčně bohatý SIP telefon pro podnikání. 4 linkový IP telefon byl navržen s ohledem na snadné použití i v těch nejmenších detailech. Dva síťové porty gigabitové porty s integrovaným PoE jsou ideální pro široké síťové použití. Poskytuje vynikající kvalitu zvuku a bohatý vizuální zážite ... více
Objednací kód: 55460254
Kód výrobce: X4G
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 644 Kč
Cena s DPH: 1 989 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Fanvil X4G je funkčně bohatý SIP telefon pro podnikání. 4 linkový IP telefon byl navržen s ohledem na snadné použití i v těch nejmenších detailech. Dva síťové porty gigabitové porty s integrovaným PoE jsou ideální pro široké síťové použití. Poskytuje vynikající kvalitu zvuku a bohatý vizuální zážitek. S druhou barevnou DSS obrazovkou podporuje telefon až 30 DSS tlačítek, které zlepšují efektivitu práce.

Nový X4G kombinuje výhody stávajícího designu uživatelského rozhraní podnikových telefonů s barevným displejem. Vzhled uživatelského rozhraní a provozní zážitek zaznamenaly kvalitativní skok.

První IP telefon s dvěma LCD (Hlavní+DSS) displeji v VoIP oboru. 6 DSS tlačítek koresponduje s LCD displejem a poskytuje dynamické funkce DSS/BLF až na pět stránek, celkem tedy 30 virtualizovaných DSS tlačítek. Funkci rozšiřujícího modulu převezme tento telefon sám.

Hlavní funkce:
- 4 SIP linky
- Hlavní 2.8” barevný diplej s rozlišením 320 x 240
- Druhý LCD s 6 DSS tlačítky nabízející dynamické funkce DSS/BLF až na pět stránek, celkem 30 DSS tlačítek.
- Dva gigabitové porty, integrované PoE
- Ekonomický a ekologicky šetrný design s elegantním krytem
- Kompatibilní s hlavními platformami: 3CX, Asterisk, Broadsoft, Elastix, Zycoo atd.

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Model a provedení
Počet LAN portů 2
POE Ano