Fanvil X3U Pro SIP telefon 2,8"bar.disp., 6SIP, 3link.tl., dual Gbit, PoE

Podnikový IP telefon Fanvil X3U jako ideální cenově výhodný gigabitový IP telefon. Poskytuje přímý přístup k instrukcím na intuitivním designovém barevném displeji s vysokým rozlišením, což vám nabízí větší flexibilitu a produktivitu. Elegantní vzhled telefonu Fanvil X3U s intuitivnějším designem a ... více
Objednací kód: 55460253
Kód výrobce: X3U Pro
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 403 Kč
Cena s DPH: 1 698 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Podnikový IP telefon Fanvil X3U jako ideální cenově výhodný gigabitový IP telefon. Poskytuje přímý přístup k instrukcím na intuitivním designovém barevném displeji s vysokým rozlišením, což vám nabízí větší flexibilitu a produktivitu.
Elegantní vzhled telefonu Fanvil X3U s intuitivnějším designem a 2,8“ barevným displejem s rozlišením 320 x 240 umožňuje hladší přizpůsobení funkcí a uživatelsky přívětivější ovládání.

Díky širokopásmovému kodeku G.722 a Opus vám HD zvuk ve Fanvil X3U umožňuje vychutnat si křišťálově čistou a vysoce efektivní komunikaci.

Fanvil X3U je kompatibilní s EHS bezdrátovými náhlavními soupravami prostřednictvím EHS kabelu a je navržen tak, aby podporoval vaši flexibilitu při práci.

Hlavní funkce:
- 2,8 " barevný displej s vysokým rozlišením 320 x 240 pixelů
- 6 SIP linek
- HD zvuk se širokopásmovým kodekem G.722 a Opus
- 3 linková tlačítka s LED indikátorem
- Dva gigabitové porty, integrované PoE
- Podpora EHS bezdrátové náhlavní soupravy
- Protokoly IPv4, IPv6

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Model a provedení
Počet LAN portů 2
POE Ano