Fanvil X3SG SIP telefon, 2,8"bar.disp., 4SIP, dual Gbit, PoE

Fanvil X3SG je základní IP telefon s barevnou obrazovkou. Telefon obsahuje kodeky G.722 a Opus, aby uživatelům poskytla křišťálově čistý zvuk. Funkční klávesy, 4 SIP linky a podpora EHS náhlavních souprav z něj dělají efektivní obchodní kancelářský nástroj. Jasný 2,8palcový barevný displej s rozliš ... více
Objednací kód: 55460320
Kód výrobce: X3SG
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (5 ks)
Cena bez DPH: 1 204 Kč
Cena s DPH: 1 457 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Fanvil X3SG je základní IP telefon s barevnou obrazovkou. Telefon obsahuje kodeky G.722 a Opus, aby uživatelům poskytla křišťálově čistý zvuk. Funkční klávesy, 4 SIP linky a podpora EHS náhlavních souprav z něj dělají efektivní obchodní kancelářský nástroj.
Jasný 2,8palcový barevný displej s rozlišením 320 x 240 na IP telefonu Fanvil X3SG poskytuje uživateli grafiku s vysokým rozlišením. S širokopásmovými kodeky G.722 a Opus, ochranou proti hluku na pozadí Vám nabízí X3SG dokonalý HD zvuk při komunikaci.
Bezdrátová EHS náhlavní souprava podporovaná na Fanvil X3SG prostřednictvím EHS kabelu vám umožní vyřešit situaci kdy při telefonování potřebujete mít volné ruce, což je v mnoha pracovních prostředích produktivnější.

Hlavní parametry:
HD zvuk s G.722 a Opus
2,8“ barevný displej 320*240
2 tlačítka linky s LED diodou
4 SIP účty
Podpora EHS bezdrátové náhlavní soupravy
Podpora IPv4, IPv6 protokolu
Dva gigabitové porty, integrované PoE
Uživatelské rozhraní telefonu je v angličtině, němčině, italštině, francouzštině, španělštině, portugalštině, ruštině, čínštině, korejštině, japonštině, polštině

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Model a provedení
Počet LAN portů 2
POE Ano