Fanvil X210i SIP pagingová konzole, 4.3" bar. disp.+2 přid. disp., 20 SIP,106 DSS, ext. mikr, 2xGbit

Telefon Fanvil X210i je prezentován jako paging konzole pro průmyslové zákazníky. Je vybaven mikrofonem s husím krkem a podporuje HD handsfree volání. S inteligentními programovatelnými DSS tlačítky můžete sestavit hovor jedním kliknutím a zlepšit efektivitu komunikace. Je kompatibilní se standardní ... více
Objednací kód: 55460251
Kód výrobce: X210i
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 8 392 Kč
Cena s DPH: 10 155 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Telefon Fanvil X210i je prezentován jako paging konzole pro průmyslové zákazníky. Je vybaven mikrofonem s husím krkem a podporuje HD handsfree volání. S inteligentními programovatelnými DSS tlačítky můžete sestavit hovor jedním kliknutím a zlepšit efektivitu komunikace. Je kompatibilní se standardním SIP protokolem a lze jej také použít jako monitorovací centrum nebo řídící centrum pro kancelářského manažera s funkcemi, jako je volání na externí a interní telefony, obousměrný interkom, monitorování a broadcasting. X210i zlepšuje efektivitu managemntu a schopnosti reakce na nouzové situace
.
Profesionální směrový mikrofon s husím krkem nabízí zvuk s dobrou reprodukcí, vysokým rozlišením a nízkou hlučnostíNově přidaná podpora pro Opus a větší audio dutina přinášejí bohaté basy a silný zvukový efekt. Hlasitý odposlech poskytuje křišťálově čistou hlasovou komunikaci jako při osobním setkání.
Díky jedinečnému dizajnu a pohodlnému ovládání X210 s dvěma bočními displeji a s DSS tlačítky, není třeba přidávat externí rozšiřující moduly. Se třemi tlačítky pro přepínání stránek umožňují boční displeje nastavit až 96 DSS tlačítek (32 fyzických) a plus 10 DSS tlačítek na hlavním displeji je celkem k dispozici až 106 DSS pro nastavení BLF, rychlé volby, broadcasting atd.
Bohaté rozšiřující funkce X210 nabízí řadu možností připojení zařízení včetně Wi-Fi (přes Wi-Fi dongle), integrovaného Bluetooth, EHS náhlavních souprav, USB portu pro nabíjení smartphonu nebo jiných zařízení. Dva gigabitové porty vám umožní připojit váš stolní počítač nebo notebook k telefonu bez nutnosti další kabeláže.
Broadcast příkazy jsou posílány okamžitě na koncová zařízení. Každá Broadcast skupina se zobrazuje na DSS obrazovce,můžete stisknout DSS tlačítko pro výběr broadcast skupiny vysílání a pomocí mikrofonu s husím krkem vytvořit „one-on-one“ nebo „one-to-many“ bradcast hovor pro emergency upozornění.Toto je vhodné řešení pro místa, kde je potřeba koordinace pracovních vztahů.

X210i je vybavený videokodekem H.264, umožňuje integraci s více IP kamerami. Pouhým stisknutím DSS tlačítka můžete sledovat video z vybrané kamery v reálném čase. Umožňuje také integraci s SIP videovrátníkem Fanvil, takže můžete oboustranně mluvit s návštěvami a odemykat dveře ze svého IP telefonu X210i, pokud to uznáte za vhodné.
Když rozpoznávání SPZ neotevře závoru, může řidič kontaktovat řídicí centrum prostřednictvím interkomového terminálu instalovaného na vjezdu a výjezdu z parkoviště a řídicí centrum na dálku pomůže řidiči otevřít závoru přes X210i.

Hlavní funkcí:
- 20 SIP linek, 3-cestná konference
- HD zvuk na hlasitém telefonu a sluchátku
- Pohyblivý směrový externí mikrofon s husím krkem
- 4,3" hlavní barevný displej
- Vestavěné Bluetooth
- Dva 3,5" boční barevné displeje pro tlačítka DSS
- Až 106 kláves DSS (42 tříbarevných fyzických kláves)
- Dva gigabitové porty, integrované PoE
- Wi-Fi připojení (přes Wi-Fi dongle)
- Podpora EHS náhlavní soupravy
- Video kodek H.264 podpora příjmu videohovorů
- Stojan se 2 nastavitelnými úhly 40 a 50 stupňů
- Kompatibilní s hlavními platformami: 3CX, Asterisk, Broadsoft, Metaswitch, Avaya atd.

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Model a provedení
Počet LAN portů 2
POE Ano