Fanvil PA2S SIP interkom a paging brána, 2xSIP, speaker rozhr., mikr/ Line in, zkrat. in/ out rozhr

Fanvil PA2S je SIP paging brána, která pro streamování médií používá standardní protokoly IP/ RTP/ RTSP. V jednom zařízen získáte řadu funkčních rozhraní: broadcasting, nahrávání, interkom, zabezpečení. Prostřednictvím připojení externích zařízení například audio a video interkomy, reproduktory, secur ... více
Objednací kód: 55460248
Kód výrobce: PA2S
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 2 525 Kč
Cena s DPH: 3 055 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Fanvil PA2S je SIP paging brána, která pro streamování médií používá standardní protokoly IP/RTP/RTSP. V jednom zařízen získáte řadu funkčních rozhraní: broadcasting, nahrávání, interkom, zabezpečení. Prostřednictvím připojení externích zařízení například audio a video interkomy, reproduktory, security spínače a další, může Fanvil PA2S používat v různých scénářích nasazení. Velikost zařízení je malá, což je vhodné pro DIY aplikace pro přizpůsobení do různých řešení.

PA2S je kompaktní , jednoduchý a flexibilní pro zabudování do různých průmyslových zařízení. Je vhodný pro svépomocné aplikace do různých integrovaných řešení.

Na základě standardního komunikačního SIP protokolu může být Fanvil PA2S široce nasazen v LAN i WAN, což udržuje hodnotu investice do vybavení. Fanvil PA2S, který podporuje širokopásmový kodek G.722 a Opus, přináší uživatelům křišťálově čistý sluchový zážitek na telekomunikační úrovni a umožňuje, aby se zvuk šířil dále a čistěji. Zvuk je zřetelně slyšet i ve velkém prostoru. Lze ho připojit k externím zařízením, jako jsou mikrofony, mobilní telefony, FM rádio a pasivní/aktivní reproduktory, podporuje MP3 broadcast, pro zajištění real-time vysílání v kampusech, nemocnicích, průmyslových budovách, letištích atd.
PA2S lze připojit k infračerveným sondám a spínačům pro zapínaní výstražných světel, závor a dalších zařízení přes vstupní/výstupní rozhraní, čímž lze realizovat automatický alarm a dálkové otevírání dveří.
Uživatelé mohou sledovat HD videa obraz z kamery na IP telefonu prostřednictvím Fanvil PA2S a sledovat situaci v reálném čase.

Hlavní funkce:
- Rozhraní pro tlačítko nouzového volání, aktivní hovor
- NVR videa nahrávaní, standardní RJ45 rozhraní
- Nahrávací výstup, 3,5mm standardní audio rozhraní
- Audio line vystupní port, rozšiřitelný externí aktivní reproduktor
- 1 přepínač signalu vstupní a výstupní port (vestavěné relé)
- 10W ~ 30W mono kanál výkonového zesilovače výstup, podle na vstupní napětí pro nastavení výstupního výkonu
- Síťový port 10/100 Mbps, integrované PoE

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Optika Ne
Počet LAN portů 1
POE Ano
Konektivita
Počet WAN portů 1
Konektor HDMI Ne
HDMI (počet) 0 ks
Konektor DisplayPort Ne
DP (počet) 0 ks