Fanvil H5W hotelový WiFi SIP telefon, 2SIP, 3,5" bar. displ., 6 progr. tl., USB, PoE

Jako Wi-Fi IP telefon s HD zvukem vám Fanvil H5W může poskytnout plynulejší komunikační zážitek s HD zvukem a bez problémů s kabeláží. Fanvil H5W podporuje video kodek H.264, které umožňuje zobrazit video, například před otevřením dveří. H5W je více než hotelový IP telefon je vhodný také do supermar ... více
Objednací kód: 55460333
Kód výrobce: H5W-Black
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 2 302 Kč
Cena s DPH: 2 786 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Jako Wi-Fi IP telefon s HD zvukem vám Fanvil H5W může poskytnout plynulejší komunikační zážitek s HD zvukem a bez problémů s kabeláží. Fanvil H5W podporuje video kodek H.264, které umožňuje zobrazit video, například před otevřením dveří. H5W je více než hotelový IP telefon je vhodný také do supermarketu, nemocnice, nákupního centra atd.
Fanvil H5W má 3,5 palcovou barevnou obrazovku. Manažeři hotelů si mohou sami přizpůsobit informace na obrazovce z web managementu IP telefonu.
Když je Fanvil H5W propojen se SIP dveřními telefony, interkomy nebo kamerou u dveří, umožňuje vám předem zobrazit video obraz návštěvníků a dosáhnout vzdáleného odemknutí dveří.
Fanvil H5W má 6 programovatelných tlačítek pro servisní hotlinky například úklid, ticketing, ústředna, jídlo a nápoje a další hotelové služby buzení, hlasová zpráva atd..
Se stylovým, svěžím vzhledem, vynikající kvalitou hlasu a s integrovanou komunikační platformou se může stát novou generací hotelového inteligentního koncového zařízení.

Hlavní parapetry:
Vestavěná 2,4G Wi-Fi
Podpora video kodeku H.264
3,5 palcový barevný displej
HD Audio s G.722 a Opus
2 SIP linky
USB port pro nabíjení telefonu
6 programovatelných tlačítek pro funkce rychlého vytáčení
Podpora PoE

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 100 Mbps
Model a provedení
POE Ano