Fanvil H1 hotelový SIP telefon, bez displej, rychle volby, černý

Fanvil H1 je hotelový IP telefon s multifunkčním a elegantním vzhledem. Je vybaven 8 programovatelnými tlačítky pro servisní hotlinky a splňuje různé požadavky pro hotelové scénáře. Kromě toho H1 podporuje funkce, jako je HD audio, síťový port 10/ 100 Mbps a integrované PoE, což poskytuje vysoce kval ... více
Objednací kód: 55460331
Kód výrobce: H1
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 153 Kč
Cena s DPH: 1 395 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Fanvil H1 je hotelový IP telefon s multifunkčním a elegantním vzhledem. Je vybaven 8 programovatelnými tlačítky pro servisní hotlinky a splňuje různé požadavky pro hotelové scénáře. Kromě toho H1 podporuje funkce, jako je HD audio, síťový port 10/100 Mbps a integrované PoE, což poskytuje vysoce kvalitní uživatelskou zkušenost a snižuje náklady na hotelové nasazení. Je to více než hotelový telefon a lze jej také použít v různých dalších situacích, jako jsou nákupní centra, nemocnice a supermarkety.
Díky stylovému vzhledu, vysoké kvalitě hlasu a odpovídající integrované komunikační platformě se může stát novou generací hotelového inteligentního koncového zařízení. Jedinečné přizpůsobitelné čelní panely zobrazují značku hotelu a charakteristické služby.
H1 má 8 programovatelných tlačítek pro servisní hotlinky například hlasová zprávy, Recepce, Asistent manažera a pokojová služba a další hotelové služby jako SPA, buzení, restaurant a emergency, atd. Díky možnosti instalace na stůl v 45° a 50° úhlu a možnosti zavěšení na zeď může vyhovovat potřebám různých kancelářských prostředí.

Hlavní vlastnosti:
Elegantní a módní vzhled produktu
8 programovatelných tlačítek pro hotlines
Jedinečný přizpůsobitelný čelní panel
Podpora zvukového kodeku G.722 a Opus
10/100 Mbps port, integrované PoE
Dva způsoby instalace stolního stojanu a montáž na stěnu

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 100 Mbps
Model a provedení
POE Ano