Fanvil CS30 konferenční reproduktor, NFC, Bluetooth, USB

Fanvil CS30 je vysoce výkonný hlasitý reproduktor, který je přenosný a jednoduše použitelný pro konference. Fanvil CS30 s vestavěným Bluetooth umožňuje připojit váš počítač, tablet a smartphone prostřednictvím bezdrátového párování NFC/ Bluetooth a také kabelovým USB připojením. HD zvuk s inteligen ... více
Objednací kód: 55460289
Kód výrobce: CS30
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 2 183 Kč
Cena s DPH: 2 642 Kč
Porovnání Oblíbené

Fanvil CS30 je vysoce výkonný hlasitý reproduktor, který je přenosný a jednoduše použitelný pro konference. Fanvil CS30 s vestavěným Bluetooth umožňuje připojit váš počítač, tablet a smartphone prostřednictvím bezdrátového párování NFC/Bluetooth a také kabelovým USB připojením.
HD zvuk s inteligentní redukcí šumu, konstrukce zařízení oddělující mikrofon a reproduktor účinně eliminuje ozvěnu a pískání. Fanvil CS30 poskytuje automatické obnovení lidského hlasu, aby byla zajištěna kvalita konferenčního jednání s technologiemi AEC a AGC.

CS30 vás slyší jasně, ať sedíte kdekoli, díky čtyř mikrofonům, 360° všesměrovému snímání hlasu a sledování hlasu z reproduktoru vám Fanvil CS30 umožňuje vychutnat si jasnou, stabilní a plynulou konferenci.

CS30 je kompaktní a přenosné zařízení, je navržený tak, aby se vešel kamkoli do kanceláře a mohli jste si ho kdykoliv vzít sebou na schůzky.

Snadné připojení a jednoduché ovládání reproduktoru Fanvil CS30 vám poskytuje plug-and-play připojení k počítači a smartphonu prostřednictvím bezdrátového párování NFC/Bluetooth a USB kabelového připojení.

Aplikační scénáře reproduktoru CS30, pomůže vám jasně slyšet v různých situací při businessu nebo vzdělávaní.

Hlavní parametry:
360° všesměrový snímač hlasu s dosahem 5 metrů a vestavěné 4 mikrofony
Kompaktní a přenosný design pro konference kdekoliv a kdykoliv
Více způsobů připojení přes NFC, Bluetooth a USB
Design oddělení mikrofonu a reproduktoru pro odstranění ozvěny a pískání
Automatické obnovení lidského hlasu
99% snížení hluku na pozadí
8 hodin konferencí

-|CZ|SK|EN