Epson SureColor SC-P5300

Flexibilní tiskárna SC-P5300 nabízí vysoce kvalitní výstup pro profesionální fotografy, společnosti s uživatelskou grafikou, designérské agentury a maloobchodní kopírovací centra. Tiskárna SC-P5300 má nejtmavší odstíny černé, vylepšenou použitelnost a funkčnost a moderní design. Nabízí také produkč ... více
Objednací kód: EC11CL14301A0
Kód výrobce: C11CL14301A0
Výrobce: EPSON
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 54 589 Kč
Cena s DPH: 66 053 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Flexibilní tiskárna SC-P5300 nabízí vysoce kvalitní výstup pro profesionální fotografy, společnosti s uživatelskou grafikou, designérské agentury a maloobchodní kopírovací centra.
Tiskárna SC-P5300 má nejtmavší odstíny černé, vylepšenou použitelnost a funkčnost a moderní design. Nabízí také produkční flexibilitu, protože podporuje široký výběr povrchů a formátů médií. Profesionální uživatelé využijí optimalizovaný barevný prostor, optimalizovaný lesk (BEO) a režim Carbon Black pro vysoce kvalitní výstup. Obsahuje Wi-Fi.

HLAVNÍ VLASTNOSTI
-Vylepšená kvalita výstupu Inkoust UltraChrome Pro10, kanál PK/MK, režim BEO a Carbon Black
-Snadno použitelné funkce Wi-Fi, 4,3" barevný dotykový displej, Epson Cloud Solution PORT (ECSP)
-Flexibilita použití Pro fotografy, umělce, designéry a maloobchodní prodejny nabízející tisk fotografií
-Určeno pro profesionální tisk fotografií Velké objemy tisku – flexibilita médií
-Bohatá výbava funkcí jako standard Integrovaný podavač role, systém automatického řezání, kazeta na listy

Produktivita
Tiskárna SC-P5300 snadno zvládne velké objemy tisku. Dosahuje stejné kvality obrazu jako její předchůdce, model SC-P5000, a je vybavena 10kanálovou tiskovou hlavou Micro Piezo s vyhrazeným kanálem pro PK/MK. Podporuje také široký výběr médií a je vybavena vestavěným podavačem role a kazetou na papír.

Kvalitní výstup
Tiskárna SC-P5300 tiskne až do formátu A2 a nabízí hlubší odstíny černé, lepší kontrast, tonalitu a redukci bronzování v tmavých oblastech na lesklých médiích. To vše díky následujícím technologiím Epson: Inkoust UltraChrome Pro10, Black Enhance Overcoat (BEO) pro vyšší hustotu černé barvy, šširší modrá škála barev s fialovým inkoustem a režim Carbon Black pro ještě tmavší odstíny černé.

Použitelnost
Tato profesionální fototiskárna s podporou Wi-Fi nabízí množství snadno použitelných funkcí, které šetří čas a jsou praktické. Mezi vysoce intuitivní funkce patří 4,3" barevný dotykový LCD displej a Epson Cloud Solution PORT (ECSP) pro efektivní plánování výroby, správu tiskových úloh a strukturovanou podporu vašich tiskových zařízení.

Flexibilita
Společnost Epson vytvořila tuto flexibilní stolní tiskárnu pro fotografy, umělce, designéry a maloobchodní prodejny nabízející tisk fotografií. Tiskárna SC-P5300 hladce zapadne mezi stávající tisková zařízení. Kombinací zavedených funkcí z jiných tiskáren v profesionální fotografické řadě (SC-P700, SC-P900, SC-P5000, SC-P7500, SC-P9500).

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelová řada Epson SureColor
Model P5300
Typ zařízení Tiskárna