Epson Camera Unit - ELPEC01

ELPEC01 je kamerový modul, který lze snadno integrovat do projektorů řady EB-PU a objektivů řady ELPLX. Umožňuje využití integrovaného procesu pro skládání obrazů bez použití počítače. To znamená, že je možné zkombinovat obraz ze dvou podporovaných projektorů a tím zdvojnásobit jas, aniž byste při t ... více
Objednací kód: EV12HA46010
Kód výrobce: V12HA46010
Výrobce: EPSON
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: skladem (3 ks)
Cena bez DPH: 9 754 Kč
Cena s DPH: 11 802 Kč
Porovnání Oblíbené

ELPEC01 je kamerový modul, který lze snadno integrovat do projektorů řady EB-PU a objektivů řady ELPLX. Umožňuje využití integrovaného procesu pro skládání obrazů bez použití počítače. To znamená, že je možné zkombinovat obraz ze dvou podporovaných projektorů a tím zdvojnásobit jas, aniž byste při tom potřebovali počítač. Snižuje se tím potřeba dalšího externího vybavení a souvisejících nákladů.

Podpora Epson Projector Professional Tool
Uživatelé se mohou těšit na pokročilé nástroje ovládání a automatizace, které zjednodušují a urychlují nastavení. Mezi tyto výkonné nástroje patří: geometrická korekce při skládání a spojování obrazů z více projektorů a jednoduchá kalibrace barev.

Rozsáhlá podpora k produktu
Modul ELPEC01 je kompatibilní s projektory Epson řady EB-PU a objektivy s ultra krátkou projekční vzdáleností řady ELPLX a nabízí stejně pokročilé funkce a flexibilitu s širokou řadu montážních kombinací.

Jednoduchá integrace
Instalace je snadná a čistá díky možnosti připojení USB, funkci plug-and-play a snadné správě kabelů.

-|CZ|SK|EN