ESD PaintShop Pro 2021 ML

Elektronická licence, podmínkou pro fakturaci je vyplnění emailové adresy, kde budou zaslány přístupové údaje na web dlocker, kde je možno licenci stáhnout. Objevte svět plný kreativních možností, které oživí vaše fotografie a grafické návrhy s PaintShop® Pro 2021. Vyzkoušejte komplexní, u ... více
Objednací kód: 807400317
Kód výrobce: ESDPSP2021ML
Výrobce: COREL
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 311 Kč
Cena s DPH: 1 586 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence, podmínkou pro fakturaci je vyplnění emailové adresy, kde budou zaslány přístupové údaje na web dlocker, kde je možno licenci stáhnout.

Objevte svět plný kreativních možností, které oživí vaše fotografie a grafické návrhy s PaintShop® Pro 2021. Vyzkoušejte komplexní, uživatelsky inspirovanou sadu nástrojů, která vám umožní snadno upravovat, vylepšovat a opravovat fotografie pomocí exkluzivních funkcí poháněných umělou inteligencí. Dokončete svůj obrazově dokonalý příběh řadou nástrojů grafického designu pro malování nebo vkládání textu, nebo kreslete a vytvářejte kompozity s více vrstvami a maskami. Fotografické možnosti jsou nekonečné s celou řadou funkcí vytvořených pro všechny úrovně dovedností a navržených s více pracovními prostory.

Vytvářejte grafické návrhy
Pracujte s intuitivním textem, štětci, texturami, vzory, nástroji pro kreslení a malování a vytvářejte inspirativní vzory.

Spolehněte se na umělou inteligenci
Proveďte velká vylepšení fotografií jediným kliknutím pomocí nástrojů poháněných umělou inteligencí a technologie strojového učení.

Vyberte si z více pracovních prostorů
PaintShop Pro je především o výběru a přizpůsobení a nabízí několik pracovních prostorů, které si můžete přizpůsobit tak, aby fungovaly co nejefektivněji.

Přidejte efekty
Experimentujte se stovkami kreativních filtrů a zábavných efektů, aby vaše fotografie byly osobní a originální ke sdílení a tisku.

Výkonné fotografické nástroje a funkce
Spolehněte se na univerzální řadu profesionálních nástrojů pro úpravy obrázků, aby byl každý snímek tím nejlepším.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Aplikace
Platforma MS Windows Ano
Určení Běžný uživatel
Verze licence Plná/nová licence
Trvání licence neomezené trvání
Počet licencí 1
Jazyková verze Multijazyková
ESD zóna Ano