EKAHAU - Návrh pokrytí WiFi včetně ověření na místě

Na základě půdorysu budovy a vstupních údajů (výška, šířka, délka stěn, materiál zdiva) pro vás vytvoříme signálovou mapu, která vám přesně určí, kolik AP budete potřebovat a na jaké místo je potřeba je osadit. Ekahau má k dispozici vyzařovací diagram pro více než 4 000 modelů AP, obsahuje všechn ... více
Objednací kód: 48330554
Kód výrobce: 01
Výrobce: EKAHAU
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Na základě půdorysu budovy a vstupních údajů (výška, šířka, délka stěn, materiál zdiva) pro vás vytvoříme signálovou mapu, která vám přesně určí, kolik AP budete potřebovat a na jaké místo je potřeba je osadit.

Ekahau má k dispozici vyzařovací diagram pro více než 4 000 modelů AP, obsahuje všechny dostupné modely a všechny WiFi standardy.

Umožňuje implementaci doporučených individuálních nastavení od různých výrobců jako např. Aruba, HP Enterprise, Cisco, Netgear, Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, TP-Link a jiných.

Přesná a rychlá 3D modulace rádiofrekvenčního záření v různých prostředích a budovách jako jsou hotely, školy, sklady, kanceláře, výrobní haly, výrobní haly v potravinářství, průmysl, farmacie, sportovní stadiony a jiné.

Detailní popis služby naleznete zde: https://www.atcomp.cz/microsite/ekahau

-|CZ|SK|EN