Creative Labs Sound Blaster Z SE

Sound Blaster Z SE; Prvotřídní čistota zvuku; Nedovolte, aby nekvalitní zvuk ve vašem počítači oslabil váš požitek ze zvuku! Díky poměru signál-šum (SNR) 116 dB, který je 35,4krát lepší než váš výchozí zvuk, poskytuje Sound Blaster Z SE nedotčenou čistotu zvuku, která je prostě působi ... více
Objednací kód: 21744334
Kód výrobce: 70SB150000004
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (5 ks)
Cena bez DPH: 1 875 Kč
Cena s DPH: 2 268 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Sound Blaster Z SE

Prvotřídní čistota zvuku

Nedovolte, aby nekvalitní zvuk ve vašem počítači oslabil váš požitek ze zvuku! Díky poměru signál-šum (SNR) 116 dB, který je 35,4krát lepší než váš výchozí zvuk, poskytuje Sound Blaster Z SE nedotčenou čistotu zvuku, která je prostě působivá. Je také schopen poskytovat čistý a nezpracovaný zvuk prostřednictvím Stereo Direct při úžasné přenosové rychlosti až 24 bitů / 192 kHz pro kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení.

Vícejádrový zvukový procesor Sound Core3D™ je navržen tak, aby poskytoval vysoce kvalitní, nedotčený zvuk bez přetěžování vašeho primárního CPU.

To zlepšuje celkový výkon vašeho počítače, což má za následek výrazně lepší kvalitu zvuku a hlasu a přispívá k celkově lepšímu akustickému výkonu.

Díky pozlaceným konektorům Sound Blaster Z SE, technologii optimalizace reproduktorů a schopnosti kódování digitálního obsahu si můžete být jisti pouze tím nejlepším možným digitálním zvukem. Zvuková karta navíc podporuje Audio Stream Input / Output (ASIO), aby vám poskytla zvuk s nízkou latencí a vysokou věrností, dokonce i pro vaše nahrávky!

https://en.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-z-se

-|CZ|SK|EN
Konektivita
Rozhraní zvukové karty PCI