Creative Labs Headphones gaming Sound BlasterX H6

Sound BlasterX H6 je vysoce výkonná USB herní náhlavní sada, která dodává vilný zvuk, ať už hrajete na počítači nebo konzolách PS4, Xbox One nebo Nintendo Switch. Vyznačuje se samostatně laděnými 50mm neodymovými ovladači, celou řadu vylepšení Sound Blaster pro silný zvuk, odnímatelným mikrofonem Cl ... více
Objednací kód: 2174432534
Kód výrobce: 70GH039000000
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (3 ks)
Cena bez DPH: 1 486 Kč
Cena s DPH: 1 798 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Sound BlasterX H6 je vysoce výkonná USB herní náhlavní sada, která dodává vilný zvuk, ať už hrajete na počítači nebo konzolách PS4, Xbox One nebo Nintendo Switch. Vyznačuje se samostatně laděnými 50mm neodymovými ovladači, celou řadu vylepšení Sound Blaster pro silný zvuk, odnímatelným mikrofonem ClearComms s funkcí potlačení šumu, třemi profesionálně laděnými profily hardwarového ekvalizéru, prodyšnými a vyměnitelnými látkovými sluchátky a nastavitelným RGB podsvícením Aurora Reactive.

Pomocí softwaru Sound Blaster Connect, který lze stáhnout do počítače, lze vylepšení zvuku okamžitě aplikovat. Náhlavní sada Sound BlasterX H6 umožňuje také tři nastavení profesionálně laděného hardwarového ekvalizéru, které lze přepínat i bez softwaru. Každé sluchátko náhlavní sady Sound BlasterX H6 zdobí kroužek s RGB podsvícením Aurora Reactive, které lze nastavit pomocí až 16 milionů barev.

Náhlavní sada Sound BlasterX H6 se pyšní podporou technologie 7.1 Virtual Surround Sound a také vylepšením prostorového zvuku Sound Blaster. Díky odnímatelnému mikrofonu ClearComms s funkcí potlačení šumu, který je součástí sady Sound BlasterX H6, vás bude dobře slyšet. Nabízí také funkci monitorování mikrofonu, takže si můžete poslechnout, jak váš hlas v mikrofonu zní, a červená kontrolka LED značí, zda je mikrofon ztlumený.

Technické parametry

  • Zvukový procesor: BlasterX Acoustic Engine
  • Ovladače zvuku: 50mm FullSpectrum
  • Frekvenční rozsah sluchátek: 20 Hz ~ 20 kHz
  • Rozhraní: USB, 3,5mm stereofonní vstup
  • Osvětlení: LED
  • Barva: Černá
-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Typ sluchátek Hlavový most
Účel Herní
Mikrofon Ano
Barva Černá
Konektivita
True Wireless Ne
Odnímatelný kabel Ano
Typ drátového připojení Jack 3,5mm + USB
Drátová sluchátka Ano
Výkon
Redukce šumu (interní zdroj) Ne
Prostorový zvuk (sluchátka) 7.1
Podpora AAC/AptX Ne
Noise canceling (okolní hluk) Ne
Frekvenční rozsah [Hz] 20 - 20 000 Hz