CorelDRAW Standard 2020 License (1-49)

S CorelDRAW® Standard 2020, sadou pro tvorbu grafických návrhů pro nadšence a malé firmy, můžete navrhnout vše, co si vysníte. Se spolehlivými nástroji pro ilustrace, sazbu a úpravu fotografií můžete vytvářet cokoli – od pohlednic a fotografických knih až po reklamy a webovou grafiku. Sada je plná u ... více
Objednací kód: 8073002231
Kód výrobce: LCCDS2020ML1
Výrobce: COREL
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

S CorelDRAW® Standard 2020, sadou pro tvorbu grafických návrhů pro nadšence a malé firmy, můžete navrhnout vše, co si vysníte. Se spolehlivými nástroji pro ilustrace, sazbu a úpravu fotografií můžete vytvářet cokoli – od pohlednic a fotografických knih až po reklamy a webovou grafiku. Sada je plná užitečných videokurzů, ukázkových souborů a dalších výukových nástrojů – vše, co potřebujete k úspěchu, je na dosah ruky. Objevte kvalitní kreativní obsah, jako jsou kliparty a písma, a více než 50 profesionálně navržených šablon pro vytváření plakátů, letáků, karet a mnoho dalšího. Se sadou CorelDRAW Standard budete na své výsledky hrdí.

Všestranná návrhářská sada nástrojů
Ať už jsou pro vás grafické návrhy koníček, nebo je vytváříte s konkrétním cílem, sada CorelDRAW® Standard 2020 nabízí vše potřebné k vytváření ohromujících grafických návrhů pro domácí projekty nebo malé firmy. Spojte svou představivost s touto všestrannou sadou aplikací pro ilustrace, sazbu a úpravu fotografií a vytvářejte ohromující plakáty, brožury, webovou grafiku a mnoho dalšího.

Tvorba návrhů a sazba na jednom místě
S širokou nabídkou nástrojů pro vektorové ilustrace a sazbu můžete vytvářet originální grafické návrhy, ilustrace a vícestránkové projekty pro tisk nebo web. CorelDRAW Standard nabízí integrované funkce pro grafické návrhy a sazbu v jediné aplikaci.

Plynulé úpravy fotografií
S výkonnými nástroji pro úpravu fotografií na základě vrstev můžete vylepšit každý obrázek. Se snadno ovladatelnými nástroji pro přizpůsobení barvy a tónu, odstranění nedokonalostí, experimentování s efekty a mnoho dalšího můžete snadno retušovat a vylepšovat své fotografie.

Snadné použití
S intuitivními nástroji, tipy a kurzy na dosah ruky můžete vytvářet návrhy s naprostou jistotou – bez ohledu na úroveň pokročilosti nebo oblast zaměření. S uživatelsky přívětivým rozhraním a intuitivními nástroji můžete hned začít vytvářet profesionální návrhy.

Kreativní obsah zdarma
S kvalitním kreativním obsahem, včetně klipartů a digitálních obrázků, fotografií, písem, výplní a rámečků, budou vaše návrhy vždy originální. Díky široké nabídce profesionálně navržených kreativních šablon můžete rychle vytvořit certifikáty, reklamy, vizitky, hlavičkové papíry, letáky, plakáty a mnoho dalšího, aniž byste museli začínat od začátku.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Aplikace
Platforma MS Windows Ano
Verze licence Plná/nová licence
Trvání licence neomezené trvání
Jazyková verze Multijazyková