CorelDRAW Graphics Suite SE 2 CZ/ PL EU

Grafický software CorelDRAW Graphics Suite SE 2 CZ/ PL EU. Efekt Fit Objects to Path: Přizpůsobte libovolný typ a počet objektů podle vašeho výběru. Nastavení inteligentního rozestupu a rotace vám pomůže přizpůsobit uspořádání objektů podél cesty. Efekt PhotoCocktail: Ať už vytvář ... více
Objednací kód: 807100282
Kód výrobce: CDGSSE2CZPLMBEU
Výrobce: COREL
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 5 380 Kč
Cena s DPH: 6 510 Kč
Porovnání Oblíbené

Grafický software CorelDRAW Graphics Suite SE 2 CZ/PL EU.

Efekt Fit Objects to Path: Přizpůsobte libovolný typ a počet objektů podle vašeho výběru. Nastavení inteligentního rozestupu a rotace vám pomůže přizpůsobit uspořádání objektů podél cesty.

Efekt PhotoCocktail: Ať už vytváříte propagační materiály, rodinné vzpomínky nebo umělecké dílo, efekt PhotoCocktail vám umožní vytvářet úžasné fotografické koláže snadněji, než si dokážete představit. Začnete s fotografií nebo vektorovým objektem jako základem vaší mozaiky, poté si vyberete knihovnu bitmapových obrázků, které slouží jako mozaikové dlaždice, a PhotoCocktail se postará o zbytek. Máte úplnou kontrolu nad tím, jak se všechno mísí a nad konečným výsledkem.

Efekt Pointillizer: Pouhými několika kliknutími můžete pomocí efektu Pointillizer vygenerovat vysoce kvalitní vektorové mozaiky z libovolného počtu vybraných vektorových nebo bitmapových objektů. Tato funkce je inspirována technikou malby pointilismu, kde se více bodů spojuje a vytváří obraz. Možnost nastavit počet, velikost a tvar dlaždic vám dává neomezené tvůrčí možnosti. Existuje řada dalších možností, se kterými můžete experimentovat a vytvářet nápadné vzory. Zatímco jiná řešení mohou vytvářet rastrové pointilistické obrázky, pouze CorelDRAW vám umožní výstup jako vektorovou grafiku.

Příprava obrázků pro tisk na plátno: Nový ukotvitelný panel Prep and Stretch v aplikaci Corel PHOTO-PAINT vám umožní připravit fotografie a obrázky pro tisk na plátno ve třech snadných krocích. Změnou velikosti, jemným doladěním a natažením obrazu můžete dosáhnout dokonalé kompozice pro své nástěnné umění.

Příprava bannerů pro tisk: V novém dialogovém okně Border and Grommet v aplikaci CorelDRAW můžete přidat okraje a značky průchodek a připravit tak bannery pro tisk.

Časovač projektu: Časovač projektu je nástroj navržený tak, aby pomohl profesionálům v grafice udržovat organizaci, správně účtovat klientům a poskytovat přehled o jejich práci. Časovač projektu je přesný a nerušivý způsob sledování času stráveného na projektu. Časovač projektu, který se jeví jako diskrétní panel nástrojů nad oknem kreslení, je plně přizpůsobitelný tak, aby odpovídal vašemu pracovnímu postupu. Nabízí celou řadu způsobů, jak sledovat a zaznamenávat úkoly a detaily projektu. Informace o sledování se ukládají spolu s dokumentem a lze je exportovat do formátů souborů, které lze otevřít v tabulkových aplikacích a vytvářet výkazy časového rozvrhu.

Tabulku srovnání produktů naleznete v sekci "Odkazy".

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Aplikace
Platforma MS Windows Ano
Určení Běžný uživatel
Verze licence Plná/nová licence
Trvání licence neomezené trvání
Počet licencí 1
Jazyková verze Multijazyková