CorelDRAW Graphics Suite 2020

Elektronická licence, podmínkou pro fakturaci je vyplnění emailové adresy, kde budou zaslány přístupové údaje na web dlocker, kde je možno licenci stáhnout. program stáhnete zde: https:/ / www.corel.com/ en/ pages/ download Odstraňte překážky bránící kreativitě se sadou CorelDRAW Grap ... více
Objednací kód: 807400215
Kód výrobce: ESDCDGS2020ROW
Výrobce: COREL
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 15 295 Kč
Cena s DPH: 18 507 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence, podmínkou pro fakturaci je vyplnění emailové adresy, kde budou zaslány přístupové údaje na web dlocker, kde je možno licenci stáhnout.

program stáhnete zde: https://www.corel.com/en/pages/download

Odstraňte překážky bránící kreativitě se sadou CorelDRAW Graphics Suite 2020, spolehlivým softwarem pro tvorbu grafických návrhů pro profesionální vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a mnoho dalšího ve Windows, na Macu a na webu. Prostřednictvím aplikace CorelDRAW.app™ se můžete snadno spojit s klienty a kolegy a shromáždit jejich názory na vaše návrhy. Nové zainteresované osoby mohou spolupracovat přímo na souborech CorelDRAW a přidávat k nim poznámky a komentáře. Můžete se tak rozloučit s implementací změn z různých zdrojů. Využijte zjednodušené návrhářské prostředí s vylepšeními obrázků na jedno kliknutí s využitím nejnovějších pokroků v oblasti strojového učení a objevte aplikaci PowerTRACE, která s využitím umělé inteligence posouvá převod rastrů na vektorovou grafiku na novou úroveň. Ukažte svůj styl s využitím převratné podpory variabilních písem a vylepšených nástrojů pro práci s textem. Realizujte koncepty v rekordním čase díky až 10krát vyššímu výkonu oproti předchozí verzi a užijte si vylepšení oblíbených funkcí. Pokud hledáte bezkonkurenční produktivitu a neomezené kreativní možnosti, najdete je v sadě CorelDRAW Graphics Suite.

Komplexnost
Získejte kompletní sadu profesionálních návrhářských aplikací pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a mnoho dalšího s předplatným za zlomek ceny srovnatelného konkurenčního softwaru. Tato sada je navržená přímo pro vaši preferovanou platformu (Windows nebo Mac) a najdete v ní všechny potřebné nástroje k vytváření skvělých webů a tištěných vizuálních materiálů. S aplikací CorelDRAW.app™ budete neustále ve spojení pro případ, že budete potřebovat pracovat vzdáleně, ukázat klientovi koncept nebo spolupracovat na návrzích.To vše se pojí s výkonem a přesností sady CorelDRAW®GraphicsSuite 2020.

Produktivita
CorelDRAW Graphics Suite 2020 v sobě spojuje vášeň a produktivitu. Široká škála časově úsporných funkcí vytvořených s cílem zrychlit pracovní postupy a automatizovat jinak velmi časově náročné úlohy vám umožní tvořit s bezkonkurenční efektivitou. Prostřednictvím aplikace CorelDRAW.app můžete na důležitých návrhářských projektech spolupracovat s klienty a kolegy a efektivně shromažďovat zpětnou vazbu od jednoho nebo více recenzentů. Komentáře zúčastněných osob se nacházejí přímo v souboru návrhu a implementace změn tak už nemůže být jednodušší. Ve světě, kde je výkon čím dál důležitější, představuje CorelDRAW Graphics Suite klíč k dodávání kreativnějších projektů v kratším čase.

Inovace
Díky strojovému učení si můžete užít kompletně obohacené návrhářské prostředí. CorelDRAW Graphics Suite 2020 s využitím umělé inteligence rozšiřuje návrhářské možnosti a zrychluje pracovní postupy. Využijte vysokorychlostní zpracování obrázků díky zvýšení rozlišení s využitím umělé inteligence a funkcím pro odebírání artefaktů JPEG a buďte nápadití s novými efekty pro rastry a vektory s využitím umělé inteligence. Užijte si novou úroveň výsledků při převodu rastrů na vektorovou grafiku, který je díky algoritmům strojového učení hračka. Díky těmto smysluplným inovacím v sadě CorelDRAW Graphics Suite získáte více času na to, co milujete – kreativní tvorbu.

Kreativita
Pozvedněte kreativitu na novou úroveň se sadou CorelDRAWGraphicsSuite 2020 plnou profesionálních návrhářských nástrojů, které vám umožní přetvářet myšlenky na působivá umělecká díla, která si získají všechny klienty. Vytvářejte jedinečné ilustrace, reklamní tabule, loga a mnoho dalšího pro jakýkoli typ výstupu. Výkonná sada typografických nástrojů vám umožní uspořádat text dle vlastních představ a převratná podpora variabilních písem vám umožní ladit s rychlou odezvou. Díky celé řadě časově úsporných kreativních funkcí, které u konkurenčního softwaru nenajdete, nabízí CorelDRAWGraphicsSuite naprostou volnost při návrhu.

Uživatelská přívětivost
Tato výkonná sada aplikací je plná intuitivních nástrojů, výukových materiálů a ukázkových souborů, které vám pomohou rychle se pustit do práce a brzy slavit úspěchy. Využijte ukotvitelný panel Rady, který vás naučí způsoby používání nástrojů při jejich výběru. Nebo si vyzkoušejte jednu z široké nabídky vysoce kvalitních šablon pro rychlou tvorbu brožur, plakátů, obrázků pro sociální média, polepů vozidel a dalšího bez nutnosti začínat od začátku. Navrhujte a sázejte vícestránkové dokumenty v jediné aplikaci a využijte profesionální nástroje pro úpravu fotografií integrované přímo do pracovních postupů. Se sadou CorelDRAW Graphics Suite můžete snadno vytvářet výjimečné návrhy, aniž byste museli přeskakovat mezi třemi různými aplikacemi.

Hlavní aplikace

  • CorelDRAW 2020
  • Corel PHOTO-PAINT 2020
  • Corel Font Manager 2020
  • PowerTRACE
  • CAPTURE
  • CorelDRAW.app
  • AfterShot 3 HDR

Porovnání verzí CorelDraw 2020: https://corel.app.box.com/v/channel/file/676027357210

Propagační akce CorelDRAW Graphics Suite 2020: https://corel-promotion-2020.sales-promotions.com/cz/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=29

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Aplikace
Platforma MS Windows Ano
Určení Běžný uživatel
Verze licence Plná/nová licence
Trvání licence neomezené trvání
Počet licencí 1
Jazyková verze Multijazyková
ESD zóna Ano