Chladící podložka pro NB Natec ORIOLE 15.6-17.3"

Regulace teploty pomocí Natec Oriole; Natec Oriole je robustní chladicí stojan určený pro 17,3" notebooky. Jeho vysoká účinnost je výsledkem toho, že je vybaven 3 ventilátory. K dispozici je také mnoho funkcí, díky nimž si jej snadno přizpůsobíte vlastním představám. Regulace rychlosti ventilátorů ... více
Objednací kód: 23100000536
Kód výrobce: NPL-1926
Výrobce: NATEC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 447 Kč
Cena s DPH: 541 Kč
Porovnání Oblíbené

Regulace teploty pomocí Natec Oriole

Natec Oriole je robustní chladicí stojan určený pro 17,3" notebooky. Jeho vysoká účinnost je výsledkem toho, že je vybaven 3 ventilátory. K dispozici je také mnoho funkcí, díky nimž si jej snadno přizpůsobíte vlastním představám. Regulace rychlosti ventilátorů? Nastavitelný stupeň náklonu? S Natec Oriole je to možné. A to je jen začátek.

Vytvořeno pro boj s teplotami

Natec Oriole si poradí s vysokými teplotami vašeho notebooku. Dostatečné chlazení zajišťují 3 účinné 120mm interní ventilátory. Navíc díky třístupňové regulaci otáček můžete stojan snadno přizpůsobit svému stylu práce, ať už vás zajímá napínavé hraní nebo práce. Vsaďte na ticho a snižte otáčky ventilátorů na minimum. Zabývejte se teplotami a donuťte ventilátory pracovat na maximální rychlost. Vše záleží jen na vás.

racujte tak, jak vám to vyhovuje

Chcete si stojan Natec Oriole přizpůsobit svým potřebám? Můžete to snadno udělat díky 7stupňovému nastavení úhlu sklonu. Nemusíte se také obávat o stabilitu. Protiskluzové prvky umístěné na spodní části stojanu zajistí stabilitu v každé situaci a na každém povrchu. Se stojanem Natec Oriole se váš notebook bude cítit bezpečně.

Pohodlné napájení

Zapomeňte na další napájecí zdroj. Natec Oriole je napájen jedním ze dvou vestavěných portů USB-A, a to prostřednictvím speciálního kabelu, který je součástí balení. A pokud budete chtít stojan napájet pomocí portu USB-C, můžete to také snadno udělat. V sadě najdete speciální adaptér, který vám umožní jeho připojení.

Osvědčené materiály

Zatímco ventilátory jsou zodpovědné za chlazení vašeho zařízení, další odvod tepla by nebyl možný bez perforovaného kovového panelu. Díky němu proudí čerpaný vzduch stojanem bez odporu, což zaručuje rychlé ochlazení notebooku. Kovový panel navíc plní ještě jednu funkci - zajišťuje vysokou odolnost. To vše proto, abyste mohli stojan používat dlouhá léta.

Dejte svému zařízení vyniknout

Natec Oriole bude perfektním doplňkem vašeho pracovního stolu, ať už děláte cokoli. To je možné nejen díky elegantnímu designu, ale také díky osvětleným ventilátorům, které podtrhnou design každého notebooku jemnou modrou září. Hrajete hry? Pracovní? Nezáleží na tom, k čemu svůj notebook používáte. S Natec Oriole bude pokaždé vypadat fenomenálně.

Specifikace:

Maximální velikost notebooku: 17.3 "
Počet instalovaných ventilátorů: 3
Počet a velikost ventilátorů: 3x 120 mm
Rychlost otáčení ventilátorů +/-10 %: 1080 - 1280 OTÁČEK ZA MINUTU
Průtok vzduchu: 70 - 70 CFM
Nastavitelný úhel sklonu: 7 úrovní
Podsvícení: Ano
Barva podsvícení: Modrá
Materiál: ABS, Kov
Napájení: USB (5 V)
Barva: Černá
Délka: 400 mm
Šířka: 270 mm
Výška: 25 mm
Hmotnost: 740 g
Součásti podsvícení: Ventilátor
Dodávané příslušenství: Kabel USB typu C

-|CZ|SK|EN