CSP Project Plan 3, měs. platba

Project Online Professional; Pomáhá organizovat a dodržovat harmonogram projektů, zdrojů a týmů. Umožňuje snadno a účinně plánovat projekty, sledovat stav a spolupracovat s ostatními téměř odkudkoliv. Efektivní plánování; Známé automatizované nástroje pro plánování pomáhají zvýšit efektivitu a om ... více
Objednací kód: 80998799
Kód výrobce: 80998799
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost: obvykle 48 hodin
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

Project Online Professional
Pomáhá organizovat a dodržovat harmonogram projektů, zdrojů a týmů. Umožňuje snadno a účinně plánovat projekty, sledovat stav a spolupracovat s ostatními téměř odkudkoliv.

Efektivní plánování
Známé automatizované nástroje pro plánování pomáhají zvýšit efektivitu a omezit délku zaškolování. Díky více časovým osám je snazší vizualizovat složité plány.

Podpora efektivního rozhodování
Předdefinované sestavy pomáhají účastníkům na projektu vizualizovat data, aby získali přehledové informace napříč projekty a mohli se kvalifikovaně rozhodovat.

Zlepšení spolupráce
Bezproblémová integrace s nástroji pro spolupráci, jako je například Skype pro firmy a Yammer, podporuje práci v týmu a vede k lepším výsledkům projektů.

Snadná správa zdrojů
Nástroje pro správu zdrojů pomáhají sestavovat projektové týmy, požádat o potřebné zdroje a vytvářet efektivnější plány.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Aplikace
Platforma MS Windows Ano
Trvání licence 1 měsíc
Jazyková verze Multijazyková