CSP Project Online Essentials měs. platba

Project Online Essentials nabízí funkce, které členové týmu potřebují, aby mohli spravovat úkoly, posílat časové rozvrhy a spolupracovat s kolegy. Project Online Essentials je add-oneem do týmu pro zákazníky, kteří již mají Project Online Professional nebo Project Online Premium! Funk ... více
Objednací kód: 80998797
Kód výrobce: 80998797
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost: obvykle 48 hodin
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

Project Online Essentials nabízí funkce, které členové týmu potřebují, aby mohli spravovat úkoly, posílat časové rozvrhy a spolupracovat s kolegy.

Project Online Essentials je add-oneem do týmu pro zákazníky, kteří již mají Project Online Professional nebo Project Online Premium!

Funkce:

správa času a úkolů
Všechny povinnosti, které se týkají časového rozvrhu a úkolů, třeba zadávání hodin, přidávání položek úkolů a přiřazování úkolů jiným členům týmu, se dá snadno spravovat jedním intuitivním způsobem.

Zmírňování problémů a rizik
K jednotlivým úkolům projektu je možné přidávat problémy a rizika, aby je šlo rychle identifikovat a zmírnit.

Intuitivní spolupráce
Členové týmu můžou ukládat dokumenty na centrálním místě, zobrazovat aktualizace projektu a dělat další věci. Díky tomu všichni zůstanou na jedné vlně.

Přístup prakticky odkudkoli
K Project Online Essentials se dá přistupovat přes počítač, tablet nebo telefon prostřednictvím vašeho oblíbeného prohlížeče – Internet Exploreru, Firefoxu, Safari, Chromu a jiných.

Nákladově efektivní řešení
Ve spojení s Project Online Premium nebo Project Serverem poskytuje Project Online Essentials to správné množství nástrojů, abyste mohli svoji práci odvést s přijatelnými náklady.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Aplikace
Platforma MS Windows Ano
Trvání licence 1 měsíc
Jazyková verze Multijazyková