CSP Exchange Online (Plan 1) roční

Pracujte efektivněji a odkudkoli – s hostovanou poštou pro firmy. Obsahuje: •Velké poštovní schránky - Každý uživatel získá 50 GB úložiště poštovní schránky a může odesílat zprávy o velikosti až 150 MB., •Podpora Outlooku - Uživatelé můžou k Exchange Online připojit podporované verze Outlooku, ... více
Objednací kód: 80998805
Kód výrobce: 80998805
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost: obvykle 48 hodin
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

Pracujte efektivněji a odkudkoli – s hostovanou poštou pro firmy.

Obsahuje:
- Velké poštovní schránky - Každý uživatel získá 50 GB úložiště poštovní schránky a může odesílat zprávy o velikosti až 150 MB.
- Podpora Outlooku - Uživatelé můžou k Exchange Online připojit podporované verze Outlooku a používat bohatě vybavenou klientskou aplikaci, kterou už znají.
- Webový přístup - Přístup pomocí webové klientské aplikace nabízí Outlook Web App, který poskytuje špičkové rozhraní prohlížeče stejné jako u plnohodnotné klientské aplikace Outlook.
- Spolupráce na dokumentech - Ukládejte přílohy jediným kliknutím přímo na OneDrive pro firmy a sdílejte odkaz na soubor, to vše rovnou z Outlook Web Appu.
- Sdílené kalendáře a kontakty - Porovnávejte kalendáře při plánování schůzek a využívejte funkce pro spolupráci, jako jsou sdílené kalendáře, skupiny, globální adresář, externí kontakty, úkoly, konferenční místnosti a možnosti delegování.
- Zabezpečení - Každou poštovní schránku chrání špičková antimalwarová a antispamová ochrana prostřednictvím služby Exchange Online Protection.

Předplatné na 1 rok pro jednoho uživatele

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Aplikace
Platforma MS Windows Ano
Verze licence Plná/nová licence
Trvání licence 12 měsíců
Jazyková verze Multijazyková