CORSAIR Wireless headset HS55 white

Lehká bezdrátová sluchátka CORSAIR HS55 můžete připojit k PC, notebooku i herní konzoli. Bezdrátové spárování periferie prostřednictvím technologie Bluetooth s dosahem až 9 metrů vám dopřeje naprostou svobodu pohybu a volnost. Se sluchátky HS55 je vám herní svět zcela otevřen. S hmotností pouhých ... více
Objednací kód: 22330034
Kód výrobce: CA-9011281-EU
Výrobce: CORSAIR
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 2 749 Kč
Cena s DPH: 3 326 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Lehká bezdrátová sluchátka CORSAIR HS55 můžete připojit k PC, notebooku i herní konzoli. Bezdrátové spárování periferie prostřednictvím technologie Bluetooth s dosahem až 9 metrů vám dopřeje naprostou svobodu pohybu a volnost.

Se sluchátky HS55 je vám herní svět zcela otevřen. S hmotností pouhých 266 gramů si můžete dopřát hodinové herní maratony, a to bez dopadu na vaše pohodlí. Nastavitelná čelenka se přizpůsobí každé hlavě a náušníky z paměťové pěny dokonale ucho obepnou, čímž přispějí k pasivnímu odhlučnění od okolí a celkově zvýší míru vašeho komfortu.

Baterie herních sluchátek CORSAIR HS55 Wireless vám dopřeje až 20 hodin poslechu. Při jejich vybití postačí 15 minut nabíjení pro dalších 6 hodin hraní a poslechu.

50mm neodymové měniče poskytují vynikající zvuk s rozsahem, který vám umožní slyšet vše, co se na bojišti právě odehrává. Předností neodymových měničů je především vyšší energetická hustota, což v praxi znamená více síly při zachování menšího objemu a hmotnosti. Výsledkem je kvalitní audio reprodukce při zachování nízké váhy dané periferie.

Všesměrový mikrofon disponuje certifikací Discord pro čistou komunikaci a vynikající zvuk. Funkce flip-to-mute uživatelům umožňuje ztlumení mikrofonu pouhým otočením.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelové označení HS55
Typ sluchátek Hlavový most
Účel Herní
Hmotnost [g] 266
Mikrofon Ano
Výdrž baterie (u bezdrátových) 16h a více
Možnost stojánku Ne
Barva Bílá
Konektivita
Délka kabelu (m) 1,8
Typ drátového připojení Není
Drátová sluchátka Ne
Typ bezdrátového připojení Bluetooth USB
Bezdrátové sluchátka Ano
Napájecí konektor USB Type-C
Výkon
Prostorový zvuk (sluchátka) 7.1
Frekvenční rozsah [Hz] 20 - 20 000 Hz
Ostatní
Certifikace MS Ne