COOLER MASTER MWE/ 750W/ ATX/ 80PLUS Bronze

COOLER mASTER ZDROJ MWE 750W 80+ Bronze V2 nabízí jednoduchý a spolehlivý způsob, jak bezpečně a efektivně napájet váš systém za nízkou cenu. Třída účinnosti 80+ Bronze, design obvodu DC-to-DC + LLC, jednoduchá lišta + 12V, aktivní PFC a teplotně citlivý HDB ventilátor nabízejí napájecí jednotku, kt ... více
Objednací kód: 20100217058
Kód výrobce: MPE-7501-ACABW-BEU
Výrobce: COOLER MASTER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 690 Kč
Cena s DPH: 2 045 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

COOLER mASTER ZDROJ MWE 750W 80+ Bronze V2 nabízí jednoduchý a spolehlivý způsob, jak bezpečně a efektivně napájet váš systém za nízkou cenu. Třída účinnosti 80+ Bronze, design obvodu DC-to-DC + LLC, jednoduchá lišta + 12V, aktivní PFC a teplotně citlivý HDB ventilátor nabízejí napájecí jednotku, která zůstává věrná svému původnímu účelu. Tento napájecí zdroj zvládne všechny vaše základní výpočetní potřeby bez jakýchkoli potíží nebo výzev dalších speciálních funkcí, synchronizace softwaru atd. Stačí jej zapojit do systému a začít pracovat.

CERTIFIKACE 80+ BRONZE

Hodnocení účinnosti udává, kolik energie je zachováno nebo ztraceno při přenosu ze sítě do vašich komponent. Neznamená to celkovou kvalitu napájecího zdroje. Aby byl PSU bezpečný a spolehlivý, nepotřebuje hodnocení 80+ Gold. A PSU s hodnocením 80+ Gold nemusí být nutně ani jednou z těchto věcí. MWE Bronze V2 zaručuje typickou účinnost 85%, přičemž je zároveň bezpečná a spolehlivá.

120MM HDB VENTILÁTOR

Neustálý boj mezi chlazením a hlukem je stejně starý jako samotný průmysl spotřebitelských počítačů. Udržování vašich komponent v chladu, aniž byste během práce ohluchli, je stále jednou z největších výzev pro všechny technologie ventilátorového chlazení. Řešením MWE Bronze tohoto problému je tepelně citlivý 120mm HDB ventilátor. Točí se na základě teploty systému a neustále se přizpůsobuje tak, aby váš napájecí zdroj běžel hladce, bezpečně a minimálně hlučně.

JEDINÁ +12V LINKA

Napájení ze sítě k napájecímu zdroji a poté k vašim komponentám je komplikované. Napájení přichází v jedné napěťové úrovni, ale vaše komponenty potřebují jinou. Tato energie musí být nejprve přenesena do / přes převodník, aby bylo bezpečné pro vaše součásti používat bez přetížení.

Linky používané k počátečnímu přesunu energie ze sítě do převaděče musí být spolehlivé a konzistentní, aby zajistily celkový výkon vašeho systému. Proto MWE Bronze pro tento proces používá pouze jednu linku + 12V. Tímto způsobem jsou všechny komponenty vašeho systému neustále napájeny stejnou energií ze stejného zdroje, aby byla zajištěna konzistence mezi všemi připojeními.

DESIGN OBVODU DC-DC

Síť dodává energii na jedné napěťové úrovni, ale každá z vašich komponent potřebuje určité napětí, aby správně fungovala. Proces převodu surové energie ze zdi na více úrovní napětí, které vaše komponenty potřebují, vyžaduje speciální komponenty, které tento proces dokončí rychle, efektivně a bezpečně. K dosažení tohoto cíle byla pečlivě vytvořena technologie MWE White DC-to-DC + LLC. Uspořádání obvodů Dual Forward bylo navrženo tak, aby převádělo napájení 12V na úrovně 3V a 5V s minimálním zvlněním, účinností 80+ Bronze a sníženým rizikem pro vaše připojené komponenty.

PLOCHÉ ČERNÉ KABELY

Pro mnoho stavitelů PC může být kabeláž jednou z nejtěžších částí při sestavování počítače. Kabely mohou být matoucí, příliš krátké nebo příliš dlouhé a téměř nikdy nevypadají dobře. MWE Bronze - V2 používá ploché a flexibilní černé kabely, které jim pomáhají při řešení těchto problémů. Tyto kabely jsou diskrétnější a pružnější, což usnadňuje jejich implementaci do systému a zabírá méně místa. To je užitečné zejména pro menší skříně a zachování proudění vzduchu.

SPECIFIKACE:

Standard: ATX 12V v.2.52
Typ PFC: Aktivní
Ochrany: OPP, OTP, OVP, SCP, UVP
Certifikace: 80+ Bronz
Napájení: 750 W.
Účinnost: 88%
Konstrukce: Standard
Počet instalovaných ventilátorů: 1x120 mm
Rozsah vstupního napětí¨: 200 - 240 V
DC Output: 6 A, při +3,3 V (20 A), při + 5V (20 A), při + 5 Vsb (3 A), při + 12V1 (62 A), při -12V (0,3 A)
Max. + 12V zatížení linky: 744 W.
Max. Zatížení vedení +3,3 V a + 5 V: 120 W.
Počet SATA konektorů: 6
Počet konektorů Molex: 3
Počet konektorů PCI-E: 4
Ostatní konektory: ATX 24PIN, EPS 4 + 4 PIN, EPS 8 PIN
Odnímatelné kabely: Ne
Délka: 140 mm
Šířka: 150 mm
Výška: 86 mm
Dodávané příslušenství: Napájecí kabel

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelové označení COOLER MASTER MWE
Výkon
Výkon zdroje (W) 750
Rozměry, hmotnost, nosnost
Formát zdroje ATX
Rozměry zdroje (šxvxh mm) 150x86x140
Ostatní
Účinnost zdroje 80PLUS Bronze
Balení zdroje Neuvedeno
Kabeláž, konektory
Modulární kabeláž Ne
SATA 15pin (počet) 6
Molex 4pin (počet) 3