Brodit držák do auta nastavitelný s USB-C a nabíjením z cig. zap./ USB QC3.0 š. 70-83 mm, tl. 2-10mm

Brodit držák do auta nastavitelný s USB-C a nabíjením z cig. zap./ USB QC3.0 š. 70-83 mm, tl. 2-10mm Držák je velmi pevný, telefon se v něm neklepe a nevibruje. Držák má kloub, díky kterému můžete být telefon kdykoliv jednoduše natočen na šířku nebo na výšku nebo naklopen. Držák se upevňuj ... více
Objednací kód: 958BR312
Kód výrobce: PBR-721203
Výrobce: BRODIT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 652 Kč
Cena s DPH: 1 999 Kč
Porovnání Oblíbené

Brodit držák do auta nastavitelný s USB-C a nabíjením z cig. zap./USB QC3.0 š. 70-83 mm, tl. 2-10mm

Držák je velmi pevný, telefon se v něm neklepe a nevibruje. Držák má kloub, díky kterému můžete být telefon kdykoliv jednoduše natočen na šířku nebo na výšku nebo naklopen. Držák se upevňuje na Brodit ProClip.

  • Mobilní telefon se v držáku neklepe a nevibruje
  • Drží v něm bezpečně, ani při nehodě se nemůže uvolnit a zranit posádku
  • Držák neblokuje žádná tlačítka ani konektory
  • Držák má kloub, telefon můžete kdykoliv natočit na výšku nebo na šířku nebo naklopit
  • Montáž na ProClip je jednoduchá a zvládne ji i naprostý laik za pár minut

Materiál:
- Vysoce kvalitní ABS plast

Upozornění:
-Jedná se o dvojdílné řešení. K tomuto držáku budete ještě potřebovat ProClip do palubní desky pro váš konkrétní model vozu.

-|CZ|SK|EN
Poprodejní servis zajišťuje prodejce zboží.