Brodit držák Samsung Galaxy Tab Active 3/ Active2 v orig. obalu, jištění, skryté nabíjení, pogo

Brodit držák Samsung Galaxy Tab Active 3/ Active2 v orig. obalu, jištění, skryté nabíjení, pogo Držák je velmi pevný, telefon se v něm neklepe a nevibruje. Držák má kloub, díky kterému může telefon kdykoliv jednoduše natočen na šířku nebo na výšku nebo naklopen. Držák se upevňuje na Brodit ... více
Objednací kód: 958BR974
Kód výrobce: PBR-747224
Výrobce: BRODIT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 2 501 Kč
Cena s DPH: 3 026 Kč
Porovnání Oblíbené

Brodit držák Samsung Galaxy Tab Active 3/Active2 v orig. obalu, jištění, skryté nabíjení, pogo

Držák je velmi pevný, telefon se v něm neklepe a nevibruje. Držák má kloub, díky kterému může telefon kdykoliv jednoduše natočen na šířku nebo na výšku nebo naklopen. Držák se upevňuje na Brodit ProClip.

Přednosti:
-Mobilní telefon se v držáku neklepe a nevibruje
-Drží v něm bezpečně, ani při nehodě se nemůže uvolnit a zranit posádku
-Držák neblokuje žádná tlačítka ani konektory
-Držák má kloub, telefon můžete kdykoliv natočit na výšku nebo na šířku nebo naklopit
-Montáž na ProClip je jednoduchá a zvládne ji i naprostý laik za pár minut

Materiál:
- Vysoce kvalitní ABS plast

Upozornění:
-Jedná se o dvojdílné řešení. K tomuto držáku budete ještě potřebovat ProClip do palubní desky pro váš konkrétní model vozu. Držák na ProClip připevníte čtyřmi samořeznými šrouby, které jsou součástí balení držáku.

Instalace na klip Brodit ProClip:

Klipy Brodit ProClip jsou chytře navržené klipy z pevné umělé hmoty, které jsou konstruovány tak, aby spolehlivě a velmi pevně držely v konstrukční spáře mezi plasty palubní desky. Klip je vždy navržen pro konkrétní model vozu tak, aby šel zasunout (zacvaknout) jednoduše, bez poškození palubky a na bezpečné místo a současně tak, aby nebránil řidiči ve výhledu přes přední sklo. Na klip pak jednoduše přišroubujete držák Brodit. Vše co k tomu budete potřebovat kromě šroubováku je již součástí balení držáku.

-|CZ|SK|EN