Axon PoE Multi net protector Rack 8 port

PoE Multi Net Protector RACK; AXON PoE MultiNET Protector je navržen tak, aby poskytoval přepěťovou ochranu datového přenosu v 10/ 100 Mbps ethernetových systémech a je speciálně navržena pro ochranu modemů, směrovačů a opakovačů, které jsou napájeny na dálku prostřednictvím technologie PoE, ... více
Objednací kód: 50271213573
Kód výrobce: 96064
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 2 512 Kč
Cena s DPH: 3 040 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

PoE Multi Net Protector RACK

AXON PoE MultiNET Protector je navržen tak, aby poskytoval přepěťovou ochranu datového přenosu v 10/100 Mbps ethernetových systémech a je speciálně navržena pro ochranu modemů, směrovačů a opakovačů, které jsou napájeny na dálku prostřednictvím technologie PoE, tj. přenosový kabel.

V závislosti na provedení má 4 nebo 12 nezávislých kanálů, které zajišťují ochranu signálního a napájecího vedení v jednom zařízení.
AXON PoE MULTINET Protector RACK obsahuje dvě skupiny linek v každém kanálu - datové linky (linky 1-2, 3-6) a napájecí vedení (linky 4 + 5, 7 + 8). Oba jsou chráněny svodičem přepětí, který propouští rázovou energii do země a zároveň chrání vedení v jednotlivých párech vodičů.
Za účelem zvýšení nosnosti napájecího obvodu, linka 4 zkratuje s linkou 5, jakož i vedení 7 s linkou 8.

V AXON PoE MULTINET Protector RACK je vložen do kovové skříně, která zaručuje vysokou odolnost vůči různým mechanickým poškozením a zajišťuje stínění celého ochranného obvodu.

AXON PoE MULTINET Protector RACK je v kovovém krytu, který je určen pro montáž do 19palcových skříní.

AXON PoE MULTINET Protector RACK je dodáván i s držákem do 19 palcových skříní.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Obsahuje switch Ne
Počet LAN portů 8
POE Ano