Avast Mobile Security Premium 1 Device 2Y

Webový štít: Testuje a blokuje odkazy infikované malwarem a zastaví i trojské koně, adware či spyware (zajišťuje bezpečnost a soukromí při prohlížení internetu – například přes Chrome). Foto trezor: Zabezpečí vaše fotografie kódem PIN, gestem nebo otiskem prstu. Po přesunutí do trezoru jsou fotog ... více
Objednací kód: 819098AV4052
Kód výrobce: ams.1.24m
Výrobce: AVAST
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 340 Kč
Cena s DPH: 411 Kč
Porovnání Oblíbené

Webový štít: Testuje a blokuje odkazy infikované malwarem a zastaví i trojské koně, adware či spyware (zajišťuje bezpečnost a soukromí při prohlížení internetu – například přes Chrome).

Foto trezor: Zabezpečí vaše fotografie kódem PIN, gestem nebo otiskem prstu. Po přesunutí do trezoru jsou fotografie zašifrovány a nikdo jiný kromě vás se k nim nedostane.

Zámek aplikací: Pomocí zamykání aplikací kódem PIN, gestem nebo otiskem prstu zabezpečí vaše citlivé údaje. Kromě vás k nim nebude mít přístup nikdo jiný.

Wi-Fi test: Kontroluje zabezpečení veřejných Wi-Fi sítí a umožňuje vám bezpečně prohlížet internet a platit online odkudkoli.

Fotopast: Tajně pořídí obrazový a zvukový záznam zloděje, když o svůj telefon přijdete.
Poslední známá poloha: Poví vám poslední polohu vašeho zařízení, než se mu vybila baterie.

Čištění nepotřebných dat: Okamžitě vyčistí nepotřebná data, zbytečné soubory, systémové mezipaměti, miniatury z galerie, instalační soubory a jiná data, která v zařízení zbytečně zabírají místo.

Informace o aplikacích: Ukáže vám, kolik času trávíte v jednotlivých aplikacích, abyste se mohli rozhodnout, které z nich odinstalovat.

Přímá podpora od Avastu: Kontaktujte Avast přímo z aplikace a nechte si rychle odpovědět na své dotazy.
Žádné reklamy: Umožní vám Avast Mobile Security používat zcela bez reklam.

+ funkce zdarma: Anti-Thefft, Test rychlostí Wi-FI, Optimalizace paměti, Čištění virů, Ochrana soukromí, Antivirové jádro, Hack Check. WI-FI Test

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Určení Běžný uživatel
Původ licence Nová licence
Verze licence Plná/nová licence
Trvání licence 24 měsíců
Produktová řada Mobile Security Premium