Aruba 25G SFP28 LC eSR 400m MMF XCVR

25G SFP28 LC eSR 400m MMF transceiver pro použití ve vybraných produktech Aruba. Rozměry: 1,3 x 1,5 x 5,6 cm Hmotnost: 20 g ... více
Objednací kód: JL485A
Kód výrobce: JL485A
Výrobce: HP Enterprise
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 36 576 Kč
Cena s DPH: 44 256 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

25G SFP28 LC eSR 400m MMF transceiver pro použití ve vybraných produktech Aruba.

Rozměry: 1,3 x 1,5 x 5,6 cm
Hmotnost: 20 g

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Provedení switche Moduly
Optika Ano