Acer Predator Connect X5 router

Predator Connect X5 5G CPE; Využívejte připojení 5G u vás doma a plně ovládněte svou síť. Přesvědčte se sami, co dokáže přenosová rychlost 4,7 Gb/ s. •Optimalizovaný modul priority Intel® Killer Prioritization Engine, •Podpora připojení 5G a duální připojení k síti WAN, •Wi-Fi 6 (s, ... více
Objednací kód: 187101659CONNECTX5
Kód výrobce: FF.G17TA.001
Výrobce: ACER
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 10 743 Kč
Cena s DPH: 12 999 Kč
Porovnání Oblíbené

Predator Connect X5 5G CPE

Využívejte připojení 5G u vás doma a plně ovládněte svou síť. Přesvědčte se sami, co dokáže přenosová rychlost 4,7 Gb/s.

• Optimalizovaný modul priority Intel® Killer Prioritization Engine
• Podpora připojení 5G a duální připojení k síti WAN
• Wi-Fi 6 (standard AX), pásma 2,4 GHz / 5 GHz, konfigurace 4x4, kapacita 256 souběžných připojení
• Chráněný systémem Trend Micro Home Network Security

OVLÁDNĚTE SÍŤ
Plně ovládněte svou síť díky modulu priority Intel® Killer Prioritization Engine™ routeru X5, který je navržený tak, aby identifikoval a zrychlil provoz v síti u určitých webových stránek nebo aplikací, jako jsou například online hry, a zajistil tak maximální rychlost.

CO SE SKRÝVÁ UVNITŘ
T750 je vysoce integrovaný chipset vyrobený 7nm technologií se zabudovaným 5G vysílačem a čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 2 GHz od společnosti MediaTek. Díky tomu je schopný poskytnout přenosovou rychlost až 4,7 Gb/s.

DOKONALÁ SPOLUPRÁCE
Možnost duálního připojení (5G + WAN) zajišťuje maximální všestrannost a zároveň funguje jako pojistka v případě, že by jedno z připojení vypadlo. Přizpůsobte si své připojení tak, abyste minimalizovali latenci a ping.

MAXIMÁLNÍ OCHRANA
Není nutné nic stahovat. Buďte na webu v bezpečí díky zabudovanému systému Trend Micro™ Home Security Engine. Před nebezpečnými stránkami a potenciálním síťovým útokem vás ochrání systém IoT Security Protection, který v případě potřeby nabídne i nastavení rodičovské kontroly.

ZRYCHLENÍ SE SÍTÍ WTFAST
Snižte odezvu a dejte sbohem zásekům se sítí Gamers Private Network (GPN) od společnosti WTFast. Díky sníženému počtu cest po internetové dálnici vytváří síť WTFast čistší (a rychlejší) cestu mezi serverem a klientem.

BERTE TO S NADHLEDEM
Pro všechny, co někdy používali typický software routeru – víme, že obvykle z toho jde hlava kolem. To je naštěstí s routerem X5 minulostí. Přístup k nastavením a jeho ladění je díky poskytnuté aplikaci, webovému portálu a upozornění v reálném čase velice jednoduché.

https://www.acer.com/ac/cs/CZ/content/predator-model/FF.G17TA.001

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Chytrá domácnost kompatibil Ano
Oblast využití Domácí síť
Ostatní
Kompatibilita WiFi
Připojení
Připojení Bezdrátové