22" LG LED 22XE1J-B - FHD,IPS,1500cd,WOS,24/ 7

Vysoká viditelnost v jasném prostředí; S jasem 1 500 nitů se 22XE1J může pochlubit vysokou viditelností i v jasném prostředí. Navíc jeho jasná viditelnost může poskytnout různé informace i těm, kteří nosí polarizační sluneční brýle. Univerzální velikost obrazovky 21,5 palce Malá a ... více
Objednací kód: 20802700102
Kód výrobce: 22XE1J-B.AEU
Výrobce: LG
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 98 479 Kč
Cena s DPH: 119 160 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Vysoká viditelnost v jasném prostředí
S jasem 1 500 nitů se 22XE1J může pochlubit vysokou viditelností i v jasném prostředí. Navíc jeho jasná viditelnost může poskytnout různé informace i těm, kteří nosí polarizační sluneční brýle.

Univerzální velikost obrazovky 21,5 palce
Malá a lehká velikost 21,5 palce umožňuje flexibilní použití v různých prostorách. Displej můžete nainstalovat různými způsoby, což umožňuje vysoké využití pro malé a střední podniky (SMB) až po velké podniky.

Zabezpečené krytí s designem IP56
Displej je utěsněn v provedení IP56 pro spolehlivý provoz. Je navržen tak, aby byl nejen voděodolný, ale také odolný vůči povětrnostním vlivům proti škodlivým účinkům slunce, deště, sněhu, prachu a větru, což je základní vlastnost pro venkovní použití.

Široký rozsah provozních teplot
22XE1J lze použít v širokém rozsahu provozních teplot, což má za následek méně omezení pro venkovní instalaci.

Konformní povlak
Conformal Coating zlepšuje spolehlivost obvodové a napájecí desky tím, že je chrání před prachem, železným práškem, vlhkostí atd.

Inteligentní ovládání jasu
Jas obrazovky se automaticky nastavuje v závislosti na okolním osvětlení. Jas je zvýšen ve světle pro lepší viditelnost, zatímco ve tmě je snížen pro efektivní řízení spotřeby.

Vysoký výkon s webOS
Quad Core SoC může provádět několik úloh současně bez samostatného přehrávače médií. Platforma webOS 4.1 navíc zvyšuje uživatelské pohodlí pomocí intuitivního uživatelského rozhraní a jednoduchých nástrojů pro vývoj aplikací.

Snadná distribuce obsahu & Aktualizace SW
22XE1J je vybaven vestavěným Wi-Fi, Bluetooth, Beacon, což usnadňuje bezdrátovou distribuci obsahu a aktualizaci firmwaru. Zejména pomocí Beacon a BLE (Bluetooth Low Energy) může manažer obchodu provádět různé propagační aktivity, jako je poskytování propagačních kuponů nebo informací o produktech návštěvníkovi v reálném čase.

Web Monitoring
Jedná se o webové monitorovací řešení, které uživateli poskytuje snadné ovládání. Umožňuje uživatelům mít plný přístup odkudkoli a kdykoli ze svého mobilního telefonu a počítače, pokud jsou připojeni k síti a zároveň mají přístup k aktuálním i minulým datům. Umožňuje uživatelům monitorovat jednotku, provádět jakékoli úpravy a ovládat ji na dálku v reálném čase.

Jednoduchý reklamní pomocník společnosti LG, Promota
Pomocí aplikace LG Promota, kterou si můžete stáhnout do mobilního zařízení, můžete snadno vytvořit svůj vlastní obsah displeje. S Promota můžete přidávat text a obrázky, abyste vytvořili online profil pro svou firmu, stejně jako doručovat informace, jako jsou novinky o událostech, sezónní menu, akce a ještě více, svým zákazníkům a zároveň doporučovat snadno použitelné šablony relevantní pro vaše odvětví.

Služba LG ConnectedCare v reálném čase
Údržba je snadná a rychlá s volitelnou službou LG ConnectedCare, cloudovým řešením poskytovaným společností LG. Vzdáleně spravuje stav displejů na klientských pracovištích pro diagnostiku poruch a služby dálkového ovládání, čímž podporuje stabilní provoz podniků klientů.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelová řada LG
Model 22XE1J-B.AEU
Způsob použití Komerční
Doba provozu 24/7
Barva Černá
Displej
Dotyková obrazovka Ne
Úhlopříčka přesná (") 21,5
Rozlišení (šxv) 1920x1080 (Full HD)
Počet pixelů na šířku 1920
Počet pixelů na výšku 1080
Formát obrazu Širokoúhlý - 16:9
Prohnutý monitor Ne
Senzor okolního světla Ano
Kontrast (statický) 1000:1
Pozorovací úhel ver./ hor. 178/178
Barevná hloubka 16,7 milionu
Multimédia
Repro Ano
Výkon repro (W) 10 W
Konektivita
Konektor LAN RJ-45 Ano
Konektor HDMI Ano
Verze HDMI Verze 1.4
Konektor USB Ano
Ostatní
VESA standard Ano
Rozměr VESA uchycení 100 x 100 mm
Montáž na stěnu Ano
Záruka 3 Roky
Rozměry, hmotnost, nosnost
Rozměry (ŠxVxH mm) 557,3x319,8x65
Hmotnost (kg) 8,3
Hmotnost rozsah (kg) od 5,1 do 10 kg
Napájení
Spotřeba energie (W) 85