22" LG LED 22XE1J-B - FHD,IPS,1500cd,WOS,24/ 7

Vysoká viditelnost v jasném prostředí; S jasem 1 500 nitů se 22XE1J může pochlubit vysokou viditelností i v jasném prostředí. Navíc jeho jasná viditelnost může poskytnout různé informace i těm, kteří nosí polarizační sluneční brýle. Univerzální velikost obrazovky 21,5 palce Malá a ... více
Objednací kód: 20802700102
Kód výrobce: 22XE1J-B.AEU
Výrobce: LG
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 93 771 Kč
Cena s DPH: 113 463 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Vysoká viditelnost v jasném prostředí
S jasem 1 500 nitů se 22XE1J může pochlubit vysokou viditelností i v jasném prostředí. Navíc jeho jasná viditelnost může poskytnout různé informace i těm, kteří nosí polarizační sluneční brýle.

Univerzální velikost obrazovky 21,5 palce
Malá a lehká velikost 21,5 palce umožňuje flexibilní použití v různých prostorách. Displej můžete nainstalovat různými způsoby, což umožňuje vysoké využití pro malé a střední podniky (SMB) až po velké podniky.

Zabezpečené krytí s designem IP56
Displej je utěsněn v provedení IP56 pro spolehlivý provoz. Je navržen tak, aby byl nejen voděodolný, ale také odolný vůči povětrnostním vlivům proti škodlivým účinkům slunce, deště, sněhu, prachu a větru, což je základní vlastnost pro venkovní použití.

Široký rozsah provozních teplot
22XE1J lze použít v širokém rozsahu provozních teplot, což má za následek méně omezení pro venkovní instalaci.

Konformní povlak
Conformal Coating zlepšuje spolehlivost obvodové a napájecí desky tím, že je chrání před prachem, železným práškem, vlhkostí atd.

Inteligentní ovládání jasu
Jas obrazovky se automaticky nastavuje v závislosti na okolním osvětlení. Jas je zvýšen ve světle pro lepší viditelnost, zatímco ve tmě je snížen pro efektivní řízení spotřeby.

Vysoký výkon s webOS
Quad Core SoC může provádět několik úloh současně bez samostatného přehrávače médií. Platforma webOS 4.1 navíc zvyšuje uživatelské pohodlí pomocí intuitivního uživatelského rozhraní a jednoduchých nástrojů pro vývoj aplikací.

Snadná distribuce obsahu & Aktualizace SW
22XE1J je vybaven vestavěným Wi-Fi, Bluetooth, Beacon, což usnadňuje bezdrátovou distribuci obsahu a aktualizaci firmwaru. Zejména pomocí Beacon a BLE (Bluetooth Low Energy) může manažer obchodu provádět různé propagační aktivity, jako je poskytování propagačních kuponů nebo informací o produktech návštěvníkovi v reálném čase.

Web Monitoring
Jedná se o webové monitorovací řešení, které uživateli poskytuje snadné ovládání. Umožňuje uživatelům mít plný přístup odkudkoli a kdykoli ze svého mobilního telefonu a počítače, pokud jsou připojeni k síti a zároveň mají přístup k aktuálním i minulým datům. Umožňuje uživatelům monitorovat jednotku, provádět jakékoli úpravy a ovládat ji na dálku v reálném čase.

Jednoduchý reklamní pomocník společnosti LG, Promota
Pomocí aplikace LG Promota, kterou si můžete stáhnout do mobilního zařízení, můžete snadno vytvořit svůj vlastní obsah displeje. S Promota můžete přidávat text a obrázky, abyste vytvořili online profil pro svou firmu, stejně jako doručovat informace, jako jsou novinky o událostech, sezónní menu, akce a ještě více, svým zákazníkům a zároveň doporučovat snadno použitelné šablony relevantní pro vaše odvětví.

Služba LG ConnectedCare v reálném čase
Údržba je snadná a rychlá s volitelnou službou LG ConnectedCare, cloudovým řešením poskytovaným společností LG. Vzdáleně spravuje stav displejů na klientských pracovištích pro diagnostiku poruch a služby dálkového ovládání, čímž podporuje stabilní provoz podniků klientů.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelová řada LG
Model 22XE1J-B.AEU
Způsob použití Komerční
Doba provozu 24/7
Barva Černá
Displej
Dotyková obrazovka Ne
Úhlopříčka přesná (") 21,5
Rozlišení (šxv) 1920x1080 (Full HD)
Počet pixelů na šířku 1920
Počet pixelů na výšku 1080
Prohnutý monitor Ne
Senzor okolního světla Ano
Kontrast (statický) 1000:1
Pozorovací úhel ver./ hor. 178/178
Barevná hloubka 16,7 milionu
Multimédia
Repro Ano
Výkon repro (W) 10 W
Konektivita
Konektor LAN RJ-45 Ano
Konektor HDMI Ano
Verze HDMI Verze 1.4
Konektor USB Ano
Ostatní
VESA standard Ano
Rozměr VESA uchycení 100 x 100 mm
Montáž na stěnu Ano
Záruka 3 Roky
Rozměry, hmotnost, nosnost
Rozměry (ŠxVxH mm) 557,3x319,8x65
Hmotnost (kg) 8,3
Hmotnost rozsah (kg) od 5,1 do 10 kg
Napájení
Spotřeba energie (W) 85