19"Optická vana 24xLC duplex MM OM3 vč.pigtailů,spojek,ochran svárů

24x LC duplex otvory48 pigtail LC OM324x spojka OM3 duplex100ks ochran svárů ... více
Objednací kód: 5027157513
Kód výrobce: 344901
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 4 375 Kč
Cena s DPH: 5 294 Kč
Porovnání Oblíbené

24x LC duplex otvory48 pigtail LC OM324x spojka OM3 duplex100ks ochran svárů

-|CZ|SK|EN